Wpis z mikrobloga

Poniżej #rozdajo, więc możliwe, że warto przeczytać.

Wziąłem udział w tegorocznej edycji Postcards Exchange na #redditgifts. Wczoraj w nocy dobierali pary i wylosowali mi dziewczynę, która bierze udział razem z całą swoją klasą. W internecie udało mi się wyszukać więcej informacji na jej temat. Znalazłem coś w rodzaju internetowego albumu szkolnego, w którym pisało m.in., że klasa liczy 24 uczniów. Pomyślałem, żeby wysłać im 24 pocztówki z różnych miast w Polsce, żeby każdy miał po jednej, a przy okazji poznają najciekawsze miejsca w naszym kraju.

I tu pojawia się pytanie połączone z #rozdajo. Czy są osoby chętne pomóc mi w zebraniu kartek z całej Polski? W przeciwnym razie będę musiał wysłać wszystkie z widokiem Wrocławia. Dziewczyna poprosiła o wysłanie jakiejś fajnej pocztówki, a w zamian zadeklarowała, że odeśle coś ciekawego związanego ze stanem Iowa, w którym mieszka. Gdy otrzymam przesyłkę zwrotną, zrobię tu wpis pod tagiem #redditgifts, a otrzymaną przesyłkę rozlosuję wśród osób, które pomagały zbierać kartki (w zależności od tego ile/co to będzie, wylosuję więcej osób, więc możliwe, że każdemu coś odeślę).

Poniżej w spoilerze umieściłem proponowaną listę miast (są to akurat największe, pod względem powierzchni i ludności, miasta w Polsce), ale mogą być też inne. Osoby chętne wzięcia udziału proszę podawać miasta, z którego chcielibyście dać kartkę. Najlepiej piszcie prywatną wiadomość, ale może być też poniżej. W prywatnej wiadomości podam szczegóły, jak dostarczyć do mnie pocztówki.

Z wysłaniem kartek trzeba się pośpieszyć. Ja muszę wysłać je do adresata najpóźniej 21 października, więc macie czas wysłania najpóźniej gdzieś do 10 października tak, żeby zdążyły dotrzeć do mnie.

Proponowane miasta:


#wykopoczta #postcrossing
  • 69
@MichalQ20: No ja własnie z Wrocławia. Ale jak masz jakiś dostęp do innych miast, to by było fajnie.
@Afropolon, @miss_alice03: Dziewczyna pisała, żeby wysłać coś fun, więc będzie pasowało.
@PanJakubek: Moja lista jest tylko przykładowa. Mogą być też inne miasta. Sprawdziłem teraz Łańcut i rzeczywiście jest tam ładny zamek. Odblokuj tylko prywatne wiadomości.
@korbuzz: Ja też z Wrocławia. Może być też pocztówka z mniejszych miejscowości. Lista była