Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: ale tu nie chodzi o zakaz robienia zakupów w niedziele, a o zakaz pracy w niedzielę. Wiadomo, że łatwo jest mówić komuś kto nie pracuje w niedziele, że to absurd itd. Wtedy niech się postawi na miejscu osób, które w cały weekend muszą zapieprzać po 10-12 godzin i nawet wtedy nie mogą się nigdzie wybrać z rodziną. Dożyliśmy strasznych czasów, gdzie jedynym słusznym celem jest pościg za pieniądzem, a wszystko
ale tu nie chodzi o zakaz robienia zakupów w niedziele, a o zakaz pracy w niedzielę. Wiadomo, że łatwo jest mówić komuś kto nie pracuje w niedziele, że to absurd itd. Wtedy niech się postawi na miejscu osób, które w cały weekend muszą zapieprzać po 10-12 godzin i nawet wtedy nie mogą się nigdzie wybrać z rodziną. Dożyliśmy strasznych czasów, gdzie jedynym słusznym celem jest pościg za pieniądzem, a wszystko inne zeszło
@TenebrosuS: to i tak sprawi, że mnóstwo ludzi będzie miało wolne w niedzielę, na początek dobre i to. W gastronomii i w kinach i tak przeważnie pracują studenci z własnej woli (wiem to z doświadczenia), którym praca w weekend jest na rękę, bo studiują dziennie.
@TenebrosuS: Po cholerę referendum?
iech o tym ludzie decydują portfelem. To też decyzja. Chcą to niech kupują.

ale tu nie chodzi o zakaz robienia zakupów w niedziele, a o zakaz pracy w niedzielę. Wiadomo, że łatwo jest mówić komuś kto nie pracuje w niedziele, że to absurd itd. Wtedy niech się postawi na miejscu osób, które w cały weekend muszą zapieprzać po 10-12 godzin i nawet wtedy nie mogą się nigdzie
W gastronomii i w kinach i tak przeważnie pracują studenci z własnej woli (wiem to z doświadczenia), którym praca w weekend jest na rękę, bo studiują dziennie.


@goox: Tym wszystkim student(k)om w sieciówkach odzieżowych i innych sklepach w galeriach też to na rękę pracować tam w weekend, a zgodnie z ustawą nie będą mogli. Oni też pracują z własnej woli. Dlaczego mają być pokrzywdzeni?
@GordonLameman: restauracje, bary, knajpy wyjaśniłem, co do reszty to chyba nie uważasz, że trzeba dać wolne osobą publicznym? Tu akurat każdy wiedział na co się pisze idąc do policji czy na lekarza...

@vrah_: ale więcej jest osób w tych sklepach pracujących normalnie niż ze statusem studenta.
restauracje, bary, knajpy wyjaśniłem, co do reszty to chyba nie uważasz, że trzeba dać wolne osobą publicznym? Tu akurat każdy wiedział na co się pisze idąc do policji czy na lekarza...


@goox: Zatrudniając się w markecie, w świetle obowiązujących przepisów oraz rozkładu pracy w danym markecie TEŻ WIEDZIELI NA CO SIĘ PISZĄ.

Twój argument jest inwalidą.
@GordonLameman: tak, bo kupowanie w markecie jest tak samo potrzebne jak pomoc lekarza czy strażaka. Ty pewnie byś się godził nawet na pracę 7 dni w tygodniu po 12 godzin, bo takie jest obowiązujące prawo... skończ już i wstydu oszczędź.
tak, bo kupowanie w markecie jest tak samo potrzebne jak pomoc lekarza czy strażaka. Ty pewnie byś się godził nawet na pracę 7 dni w tygodniu po 12 godzin, bo takie jest obowiązujące prawo... skończ już i wstydu oszczędź.


@goox: Ale nie o tym mowa.

Stwierdziłeś, że źródłem braku zmian w czasie pracy policjantów i lekarzy jest to, że wiedzieli że będą pracować w niedzielę.
Ale pracownicy marketów TEŻ WIEDZIELI.

Zatem
@GordonLameman: ale tam jest praca KONIECZNA, rozumiesz różnicę? Lewaku? Kolejny dzieciak zaślepiony ideologiami i ktoś może być tylko lewakiem albo prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to czemu chce zabronić pracy w niedzielę już napisałem wyżej, zacznij w końcu żyć a nie łazić po galeriach/marketach i daj cieszyć się też innym. Ludzie są nauczeni łazić w niedzielę, bo jest to dostępne. Jak będzie zamknięte to ludzie znajdą czas
@goox: Co to jest praca konieczna? Kto określa która praca jest konieczna? Kino, knajpa, bar to praca konieczna? Żyć bez tego się nie da w niedzielę?

To Ty zacznij żyć i daj ludziom na stacjach benzynowych wolne w niedzielę. Zatankuj w sobotę, złoczyńco!!!!!!
Jak będzie stacja zamknięta to się nauczysz robić zapas paliwa w sobotę, ty lewaku wstrętny.
Czemu chcesz tylko markety zamykać? Stacje, bary, restauracje, kina tak smao można zamknąć
@GordonLameman: jesteś strasznie głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak skończysz szkołę to życzę Ci pracy weekendami, życzę Ci również, abyś znalazł dziewczynę i miała o to pretensje, że nie masz czasu dla niej bo ciągle pracujesz. Wtedy niech Ci wbija od lewaków albo przygłupów, bo musisz pracować w niedziele.

Skoro nie potrafisz rozróżnić pracy koniecznej od niekoniecznej to nie będę kontynuował rozmowy z debilem. Miłego dnia.
jesteś strasznie głupi


@goox: Nie, to Ty jesteś.

jak skończysz szkołę to życzę Ci pracy weekendami, życzę Ci również, abyś znalazł dziewczynę i miała o to pretensje, że nie masz czasu dla niej bo ciągle pracujesz.


@goox: Dziecko, ja dawno temu skończyłem szkołę i studia, a od 10 lat pracuję. Więc przymknij tę swoją niewyparzoną gębę, bo jeszcze o pracy nic nie wiesz. Pracowałem po 80-90 w tygodniu. I żyję.
@GordonLameman: Ty skończyłeś szkołę i studia dawno? Jedyne co mogłeś skończyć to gimnazjum, bo poziom twoich wpisów o tym świadczy. Ewentualnie 40 letni chłop, bez życia poza pracą i wykopem (bordo może to potwierdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), który musi wyładować frustrację z internecie. Idź obejrzeć anime, może Ci ulży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty skończyłeś szkołę i studia dawno? Jedyne co mogłeś skończyć to gimnazjum, bo poziom twoich wpisów o tym świadczy.


@goox: Same personalne wycieczki. Nie umiesz merytorycznie?

Ewentualnie 40 letni chłop, bez życia poza pracą i wykopem (bordo może to potwierdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), który musi wyładować frustrację z internecie. Idź obejrzeć anime, może Ci ulży ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goox: