Wpis z mikrobloga

pic rel to ułomna próba nakreślenia sytuacji których totalnie nie rozumiem na drogach podczas korków:

1. samochody stoją bo korek jak #!$%@?, ktoś zamiast siedzieć drugiemu na zderzaku zastawiając przejście dla pieszych, zatrzymał sie przed takowym, a furiat za nim -zupełnie przypadkowo zazwyczaj z taxiarskim kogutem na dachu- wyprzedza go w korku i zatrzymuje sie na przejściu

2. skrzyżowanie, #!$%@? sklepy przed dniem wolnym w środku tygodnia, przed nami korek, z prawej strony część ludzi jest już za sygnalizacją, koleś za nami #!$%@? długimi, klaksonem i #!$%@? łapami żebyśmy jechali bo zielone, #!$%@? z tym ze zatamujemy ruch na całym skrzyżowaniu

3. sytuacja podobna do 2- zastawianie zjazdów, i wszelkich bocznych ulic, czy osiedlowych zjazdów umożliwiających ludziom jadącym z przeciwka zjazd w tą uliczke, oraz włączenie sie do ruchu ludzi wyjeżdżających z tamtych miejsc- przecież jazda na suwak jest przereklamowana.

( ͡° ʖ̯ ͡°) za każdym razem po 15.

#motoryzacja #gorzkiezale #logikakierowcow
jokefake - pic rel to ułomna próba nakreślenia sytuacji których totalnie nie rozumiem...

źródło: comment_ITN2i5doXpSNTBbgqbNSiwvFJbDDcgRr.jpg

Pobierz
  • 7
@jokefake: A podstawowa zasada w ruchu drogowym mówi, że nie wolno wjeżdżać na skrzyżowanie, przejazd, przejście jeśli nie ma za nim miejsca do kontynuowania jazdy. Ja nienawidzę typów, którzy się zachowują jak takie buraki cebulaki. Przez to tworzą się gigakorki. Serio samolubność nie popłaca, szczególnie na drodze. To, że ktoś skręci sobie w lewo, mimo, że JA MAM PIERWSZEŃSTWO #!$%@? .. to nie koniec świata i nie trzeba zastawiać skrzyżowania w
@jokefake: w tej sytuacji, gdybym miał stosować się do PoRD to nigdy w życiu nie wróciłbym do domu z pracy - skrzyżowanie jest zastawione, więc nie mam szansy zjechania z niego - nie mogę na nie wjechać - skrzyżowanie jest zastawione, bo ktoś wjechał, mimo, że nie może z niego zjechać - do tego jeszcze jakiś debil który wbił się z naprzeciwka na lewoskręt mimo tego, że nie mógł zjechać więc
damiancodalej - @jokefake: w tej sytuacji, gdybym miał stosować się do PoRD to nigdy ...

źródło: comment_Im6kvUlHXtRQZRzFzbnUJFNc1NEetfkk.jpg

Pobierz