Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile powinienem miec stosunkow seksualnych i zwiazkow za soba w wieku 24 lat? Kochalem sie tylko raz z dziewczyna z #tinder ale bylem mega zdesperowany. Czuje ze moi rowiesnicy ruchaja na zawolanie a ja nie moge :( Chodze na psychoterapie ale zdarzalo soe ze psycholog nie nie bral powaznie mojego problemu a ja na prawde mam z tego powodu ogromna #depresja. Czuje ze zycie przecieka mi miedzy palcami i to nie z mojej winy.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyobraź sobie, że Twoi kumple myślą to samo o Tobie xDDD Wczoraj gadaliśmy z kumplami przy kawie po 3 miesiącach rozłąki na studbazie i opowiadają o swoich wojażach xD I tak mówią.. nooo Ty to nietopies #!$%@? mógłbyś nas uczyć hehe bo taki pewny jesteś do dziewczyn. Zagadujesz itd. A ja #!$%@? nigdy nawet się nie całowałem do #!$%@? xDDDDDDDDDDDDDD

OgnistaAzjatka: ruchanie na zawolanie to ma 10% facetow. reszta sie "stara", a tak narpawde to kobieta ich wybiera. ci ogarnieci z kobietami zwykle maja po 35 lat albo wiecej i nie slinia sie do nich, płacząc że nie maja ruchania jak #!$%@?

Zaakceptował: Asterling

DobryP: ja mam 20 i do tej pory nie zaruchałem więc luz :) ogólnie nie zarucham chyba do 40 bo jestem piwniczakiem a dziewczyny mnie #!$%@?ą #!$%@?ścią mimo że sam jestem wielką stuleją co siedzi przy kompie i #!$%@? na wykopie

Zaakceptował: Asterling

Cel życia mirka przegrywa - ruchanie.


@iEarth: Cel zyciowy nudnych ludzi bez pasji, zainteresowan i intelektu - zrobic sobie dzieci i miec rodzine aby zapelnic pustke zyciowa:)

Cel zyciowy ludzi biednych - chca pieniedzy :)

Cel ludzi chcacych ladnie ywgladac - kosmetyki, silka :)

Cel ludzi chcacych miec jakas przyjemnosc w zyciu - seks, alkohol, dragi :)

Wysmiewasz, ale kazdy z nas ma swoje potrzeby przy czym meskie towarzystwo zawsze nastawialo
Sex jest przereklamowany. Oczywiscie jest ważny
i potrzebny dla zdrowia psychicznego oraz zdrowej prostaty ;) ale bez przesady nic na siłę.