Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja na jednej z grup na FB. Matka Kurka chce zmienić wygląd swojej strony. Co prawda grafika to nie moja bajka, bo zdecydowanie wolę siedzieć w backendzie i logice, ale zmianę skórki na gotową spokojnie bym ogarnął. Co prawda zdecydowanie nie po drodze mi z poglądami tego pana, ale zdecydowanie warto było by wziąć takie zlecenie chociażby po to, żeby na każdej stronie pierdyknąć baner WOŚP.

#heheszki #matkakurka #wosp #php #drupal
Pobierz wodzik - Taka sytuacja na jednej z grup na FB. Matka Kurka chce zmienić wygląd swojej...
źródło: comment_7bkrh0EiWAtaC0xuvcKY5wRKHoC131jq.jpg
  • 6
@wodzik: Może podpowiedz panu Piotrowi, żeby poszukał po popularnych portalach freelancerskich (tych od hindusów co stronę zrobią, zatańczą i roczny support odwalą za 50 dolarów), za niedźwiedzią przysługę w postaci tkaiej porady po sądach nikt Cię chyba nie będzie ciągał;)
@dzikdzikdzik: Mówimy o kolesiu który po przegranej sprawie robi przelew z słowami "Masz i się #!$%@?". Oczywiste, że facet jest #!$%@? i skończyłoby się w sądzie. Ze względu ma młodego raczej bym się nie zdecydował, bo po prostu szkoda mi czasu, co jest trochę ironiczne, bo gdyby nie pobyty młodego w szpitalach, pewnie nie wiedziałbym ile tam jest sprzętu od WOŚP, nie zainteresowałbym się tym i zapewne nie miałbym pojęcia kim