Wpis z mikrobloga

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem @kopyr, ale to co się #!$%@? na #empik w związku z premierą jego książki to jest #!$%@? jakiś dramat. Premiera 26 października, czyli aż za 19 dni, a książka ma już uwaga: 64 recenzje... Jest jakaś zakrojona akcja na trollowanie tej pozycji? Bo niektóre wpisy są tak ewidentnym trollingiem że szkoda szczempić ryja xDD

Dziwię się, że zabrakło recenzji tak wspaniałych piw jak Corona i New Castle Brown Ale. Nie polecam.

Ta książka to jakieś nieporozumienie. Poza tym na stronie 21 wers 37 autor obraża Papieża Polaka. PS. To prawda

Autor promuje popularne pale lagery, również te z Biedronki i Żabki. W książce możemy znaleźć opinie, że prawdziwe piwo powinno mieć powyżej 6%, co jest niezaprzeczalną gloryfikacją alkoholizmu. Również częste jest przekłamywanie danych, tak żeby pasowały pod to, co wciska nam m.in. Kompania Piwowarska.

Alkoholizm widziany od środka. Opis codziennej walki nieświadomego alkoholika z nałogiem. Mam mieszane wrażenia więc nie wiem, czy polecać tę książkę, czy nie polecać.

Harnaś to porter bałtycki, a VIP i Stern to przyzwoite goryczkowe piwa - takich rewelacji możemy się dowiedzieć się z nowej książki Tomasza Kopyry. Dramat...

Rażącym błędem jest używanie przez autora jako miernika jakości piwa jedynie jednostki gorzkości. Dobre piwa jak Miller's czy Karpackie jednosłodowe, które nie mają dodatku chmielu, zostały przez piwowara zmieszane z błotem, natomiast Stern VIP będący niepijalną gorzką jak bitrex breją jest uznane przez autora za nektar bogów. Nie polecam, oby nie tak wyglądało robienie piwa w Polsce jak sobie tego życzy pan Kopyr.

Może dziwić że tak wcześnie oceniam książkę ale jest dodawana gratis do czteropaka żubra. Nie warta czasu, alkoholowe omamy przeplatane z wychwalaniem piw z Kampanii Piwowarskiej.


#piwo #kopyra #tomekkopyrazblogublogkopyracom #piwnahipsterka #browarhipster #craftbeer #piwowarstwo

Pobierz BJXSTR - Nie jestem jakimś zagorzałym fanem @kopyr, ale to co się #!$%@? na #empik w ...
źródło: comment_DOcizLmjNoucjQ82BHU5zydHmvyK9cHK.jpg
  • 11