Wpis z mikrobloga

@moooka: w aptece byłem i babeczka nie zrozumiała mnie i dała mi pierwszy z brzegu magnez dawka pod gwiazdką 25% dziennego zapotrzebowania a lekarz mówił że mocny i dobrze wchłanialny ze względu na leki i styl życia.
@AleksanderRoz: No to pójdź do innej apteki. 25% w jednej tabletce, czy według zaleceń w dziennej dawce, bo ten słabszy magnez bierzesz po 3-4 razy na dobę po posiłku?

Jeszcze co mogę dodać, taki protip, jeśli chcesz żeby magnez lepiej się przyswajał to wstrzymaj się z kawą.
@moooka: lekarz to samo powiedział ale jak tu nie pić kawy jak wstaje o 1 w nocy w robocie o 2 wracam o 16 i później kolejne obowiązki spać o 22 i wstajesz o 1 a w weekend odsypiasz.
Skurcze już miałem nawet na policzkach a najgorszy był na łydce taki 2 godzinny, #!$%@? chciałem umrzeć z bólu.
@AleksanderRoz: Skurcze to może być właśnie efekt częstego picia kawy, nawet jak kupisz najsilniejszy magnez to organizm go nie wchłonie właśnie przez tę kawę. Albo weź jakiś urlop czy coś i odpoczniesz, zmienisz chociaż na trochę tryb życia, bo w takim trybie jak teraz to pastylki z magnezem mogą nie pomóc.