Wpis z mikrobloga

Witam, ()
W #banggood nadal dobra cena za
Xiaomi 5s z kuponem mi5s20 :
bez refa: ()


4GB+128GB=$399.91
3GB+64GB=$348.99
3GB+32GB=$269.99
Link do strony promocji :
bez refa : ()


Mam też bardzo fajny kupon na Xiaomi ROIDMI 2S Dual USB 3.8A Bluetooth 4.2 ( ͡ ͜ʖ ͡)
ROIDMIBG daje obniżkę na $17.90 ( z 27.00$)
LINK
bez refa: ()


Kupon na zakup BlitzWolf BW-S1 40W 5-portowa ładowarka
SH6%OFF daje obniżkę na $17.85
LINK
bez refa: ()


Cały czas również zachęcam do obserwacji tagów #sephot #promoboy
lub FACEBOOK-u gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi #blitzwolf
  • 18
  • Odpowiedz
@Yog-Sothoth: Nie do końca rozumiem pytanie. Ale jeśli chodzi Ci o proces zamówienia to wchodzisz na stronę, zamawiasz telefon (jest aktualnie w preorder, czyli wysyłka ma ruszyć od 31 października 2016 jeśli wierzyć informacjom dostępnym na stronie). W trakcie zamówienia wpisujesz kod promocyjny mi5s20, cena powinna się obniżyć do odpowiedniej w zależności od wybranego modelu.
4GB+128GB=$399.91
3GB+64GB=$348.99
3GB+32GB=$269.99
Płacisz, czekasz.
  • Odpowiedz
@Yog-Sothoth: Tak z Chin. ()
Rozumiem, że jeszcze nie miałeś przyjemności zamawiać czegoś z azjatyckiego rynku ?
Procedura jest podobna, tylko okres oczekiwania jest większy i małe losowanie lotto z podatkiem Vat (ʘʘ).
  • Odpowiedz
@Yog-Sothoth: Najlepiej poproś w rubryce tam gdzie możesz dodać komentarz o zaznaczenie paczki jako produkt niskiej wartości, większość sklepów rezygnuje już z zaznaczania statusu gift na paczkach.
  • Odpowiedz
@Reggy: Prepraszam tu masz już takie jego szukasz ;)
LINK
bez refa :


@Onifai: No wiesz mi5 i mi5s to można porównywać, ale mi5s plus to inny, większy ekran, weszka bateria i większe pieniądze. Jeśli Ci sama wielkość ekranu się podoba, lub wolisz większy ekran to dokładaj ;). Dla mnie osobiście za wielki już ekran ;)
Co do samego mi5 vs mi5s
Jakości ekranów są identyczne, design prawie taki sam,
  • Odpowiedz
@Reggy: o rzesz ... ;P faktycznie bo się przykleiłem do tego 64GB ;)....Ale z tego co widzę to nie ma chyba takiej wersji, a w promocji jest mi5 32GB ;) tylko "jam ci ten co źle to opisał" ;}...
  • Odpowiedz