Wpis z mikrobloga

chłopaki z #komputery #pytanie #usterka #pcmasterrace #windows7 #hardware ? problemo jest.
od kilku dni nowy komputr z windows 7 i Dysk SSD Transcend SSD370 128GB SATA3 (TS128GSSD370S). po pierwszej instalacji windowsa przy wpisywaniu ip, dnsów itp. komputer zawiesił się, zresetował i nie mogłem już wejść do systemu, przy którymś restarcie pokazał się blue screen, ale nie zdazylem zrobic zdjecia ani zapamietać numerków, pojawiał się również błąd "Disk read error occurred, Press CTRL+ALT+Delete to restart", w końcu zrobiłem format dysku i znowu przy wpisywaniu dnsów i kliknięciu "zapisz" komputer się zawiesił i zresetował. Przy następnym formacie wymieniłem kabelek od dysku i wczoraj cały dzień komputer chodził prawidłowo. Dzisiaj go włączyłem i zawiesił się na tym czarnym obrazku podczas uruchamiania windowsa (przed "Zapraszamy"), a po resecie włączyła się "próba naprawienia systemu", która nic nie dała, ale po ponownym restarcie komputer włączył się normalnie. Co może być tego przyczyną? Wadliwy dysk twardy?
  • 6
no żeby sie polaczyc z internetem, mam netka po kablu i trzeba wpisac. chyba ze sie tak nie robi tera, ja nie wiem, cale zycie xp. no nie to jest wazne prosze o pomoc