Wpis z mikrobloga

#gry #deponia #pointandclick #przygodowki
Deponia Doomsday daje radę. Wiele osób narzekało na zakończenie trójki (mnie nie przeszkadzało), najnowsza odsłona mocno się z nim bawi i miesza, czasem w taki sposób, że niektórych może to zdenerwować, choć znowu dla mnie było ok. Tak czy siak, gra jest tak samo dobra, o ile nie odrobinę lepsza niż poprzedniczki. Także pod względem poziomu trudności zagadek - ani razu nie zaciąłem się na tyle, żeby rozważać użycie poradnika, co we wcześniejszych grach z serii się zdarzało.

Jak komuś podobały się poprzednie Deponie, to nie ma co zwlekać z zakupem Doomsday.
Pobierz
źródło: comment_NVShXZOl2ne3woj2hXzQaADjHgbBW3qQ.jpg
  • 6
@jombl: Jeżeli nie grałeś w żadną część, to na pewno nie zaczynaj od Doomsday - bo fabuła tej gry jest zagmatwana sama w sobie, a bez znajomości poprzednich części w ogóle nie ma sensu grać. Polecam zagrać w serię od pierwszej części. To naprawdę fajne gry, tylko trzeba się przyzwyczaić do bucowatego głównego bohatera, ale taki już jego urok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sad_Statue: O wiedzę, że specjalista od Deponi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz może jakieś pomysły na bardzo słabe działanie pierwszej części? Mam dosłownie kilka klatek, a po rozeznaniu sie w necie okazało się, że to dosyć powszechny problem, jednak devsi nigdy nie dali na to żadnej łaty.
@mayo: Sorry, nigdy się z tym nie spotkałem. Oprócz standardowych rozwiązań obecnych w sieci w stylu uaktualnienia sterowników, albo cofnięcia się do jakichś starszych, niestety nie mam żadnych pomysłów ( ͡° ʖ̯ ͡°)