Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odnośnie http://www.wykop.pl/link/3398051/moja-zona-nimfomanka/

Czasem zastanawiam czy to nie dotyczy mnie. Mam 20kilka lat. Spałam z 13 facetami. Loda robiłam pewnie z 25, plus Ci z którymi się tylko pieściłam. Nigdy nie mam dość.
Nie mam oporów żeby na pierwszej randce przechodzić do rzeczy. Później często tego żałuję, wstydzę się. Kiedy jestem w związku potrafię się opanować, ale kiedy jestem wolna... Na raz potrafię flirtować z kilkoma mężczyznami, spotykać się w tygodniu z trzema różnymi. I za każdym razem modlę się aby w końcu poznać kogoś aby się opanować. Staram się jak najbardziej unikać sytuacji bycia sam na sam - bo wiem jak się to może skończyć. Ale na szczęście nie robię tego po klubach, w miejscach publicznych. Na szczęście.

Ot takie wyznanie.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #nalog #nimfomania #nauka #psychologia #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 26
SpoconyPrzegryw: A ja bym tam Cię chętnie poznał i przygarnął. Przynajmniej nie miałabyś poczucia, że mój licznik znacząco przekracza Twój, ani wynikających z tego kompleksów, jak mi się to zdarzało.

Pytanie tylko, na ile jesteś w stanie się ustatkować. To jest dla kogoś takiego jak ja kluczowe...

Zaakceptował: dorotka-wu
OP: @PorannyKac: może nie było ich 25. nie liczyłam. może 20. mam więcej - bliżej mi do 30. Czyli rozumiem, że Ty miałeś kilka partnerek?

@julinka: wiem :/

spoconyprzegryw - twój pseudonim odpycha :).

Ps. zawsze każdemu facetowi przyznaję się ilu miałam. Nie chcę potem przykrych sytuacji.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: dorotka-wu

@AnonimoweMirkoWyznania 7-8 partnerek, ale żyjemy w takich czasach że jak facet mial dużo dziewczyn to jest Alvaro, jak kobieta miała dużo to jest po prostu dziewczyną o lekkich obyczajach. Nie przejmuj się naszymi opiniami rób co uważasz za sluszne. Nie bierz opinii ludzi z tego forum na serio nigdy ale to nigdy w życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)