Wpis z mikrobloga

@AdamoEL Faktycznie trochę źle umieściłem na zdjęciu. Ten po prawej stronie to ten, który się spalił. Chciałem użyć tego po lewej stronie, który jest od dużego głośnika bluetooth. Ale chyba zrobię tak jak @XmlPullParser napisał i pobiegne byle szybciej do jakiegoś marketu
@AdamoEL: ale Ty pierdoły opowiadasz to aż głowa mała ( ͡° ͜ʖ ͡°) napięcie większe to się zgodze, choć nie do końca, ale prąd? jak podepniesz do telefonu ładowarkę 5A to też go spalisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AdamoEL: wyjaśnij, żeby mnie wyprowadzić z błędu, nie ma ludzi nieomylnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Parametry na zasilaczu to jego max w przypadku prądu. Znaczy ni mniej ni więcej, że tyle jest w stanie przekazać. Więc co za problem dać wydajniejszy zasilacz? Odbiornik i tak pociągnie tyle ile potrzebuje.
@AdamoEL laptok ograniczy natężenie, to jak próbować ładować fona 2A mimo, że nie obsługuje quickcharge i ma max 1A - nie ma #!$%@?. Ciągnie tyle ile może (potrzebuje).
@AdamoEL: mówiłem o prądzie, nie napięciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) podepnij do telefonu 5V 50A, jak znajdziesz takiego potwora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pisałem, że nie zawsze większe napięcie coś popsuje, bo wiele urządzeń ma zabezpieczenie i również napięcie potrafi ograniczyć, nie dużo ale jednak.