Wpis z mikrobloga

@poczekalniaa: właśnie to jest najlepsze, że według zasad LM muszą grać w większości pierwszym składem, żeby właśnie uniknąć sytuacji, w których na takie leszcze wystawiają samych młodzików, którzy by i tak rozjechali przykładowo Mustanga Ostrołękę... Chociaż pewnie Mustang stawiałby opór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ronaldo sobie nabije trochę w klasyfikacji króla strzelców.
@ringblack: w większości, nie powiedziałem, że pełnym. Nie kojarzę paragrafów, kojarzę jedynie dwie afery, w tym jedna związana właśnie z Realem. Chodzi o to, że muszą chyba wystawić przynajmniej +/- połowę składu, który głównie stosuje w obrocie w lidze i LM, aby nie zaniżyć poziomu rozgrywek ze względu na możliwość dania wypoczynku graczom, którzy mieliby wrócić do gry do rozgrywek ligowych. Sam zobaczysz.
@ringblack: spoko kultura wypowiedzi. Ja pamiętam dwie afery związane z 11-stką złożoną z samego 2-3 składu, po prostu śledząc wiadomości. Jedna dotyczyła Realu, ale ten przypadek był chyba w LigaBBVA. Nie wymienię tobie przepisów, bo nie jestem sędzią czy jakimś działaczem UEFA, natomiast ty widzę, że znasz się rewelacyjnie na tej kwestii. Chociaż daj mi mecz, odnośnik, w którym zespół zagrał w LM bardzo marnym składem mając możliwość wystawienia graczy pierwszej
@Quar: mam podać wszystkie mecze LM w historii? Obalenie hipotezy odnośnie zakazu wystawiania 2. składu opiera się o podanie przykładu meczu, w którym zagrano gównoskładem mogąc dać konkret. Nie pamiętam takiego spotkania w LM, a nie takie Legie grały już w Champions League.
@rayuuu szkoda słów po prostu. W lm z reguły grają najlepsi ( nie liczę tutaj zespołów pokroju legii czy innego bate), więc tylko z tego faktu zespoły grają zazwyczaj najlepszymi. Druga sprawa - pamiętasz sytuację z realem, ale nie z lm tylko z bbva (xD). Po trzecie w sytuacji szpitala w klubie (6 podstawowych piłkarzy kontuzjowanych) przeciwnicy dostawaliby walkower. Po 4 na jakiej podstawie uefa miałaby rozstrzygac kto jest zawodnikiem pierwszego składu?
Po trzecie w sytuacji szpitala w klubie (6 podstawowych piłkarzy kontuzjowanych) przeciwnicy dostawaliby walkower.


@ringblack: ? podstawowa XI oparta o dostępnych zawodników, po to jest ta 25-osobowa kadra, aby móc powołać więcej niż 4 obrońców itd. myślałem, że tego tematu poruszać nie muszę :/

Druga sprawa - pamiętasz sytuację z realem, ale nie z lm tylko z bbva (xD).


@ringblack: a to, że mogło mi się pomieszać, i że się
@rayuuu A więc zapytam wprost - na jakiej podstawie twierdzisz, że mają grać główni zawodnicy. Gdzie jest taki przepis? Liga Europy ma identyczne zasady, a angielskie kluby potrafialy tam wystawić nawet 3 garnitur. Dlaczego nie zostali ukarani? Chłopie, wymysliles sobie przepis i teraz bronisz się rękami i nogami. Nie ma czegoś takiego. W 25 osobowej kadrze nie muszą być zgłoszeni piłkarze poniżej 21 roku życia, i gdyby któryś trener uznał, że chce
@ringblack: w sumie ostatnie Twoje zdanie trochę daje mi do myślenia, bo jednak wiedzę opieram jedynie o dziennikarstwo. Kojarzę mecze LE, rzeczywiście tam składy bywają wyjątkowo słabe. Ok, poczekam do meczu we wtorek.
@rayuuu nigdy nie ufaj dziennikarzom sportowym. Wystarczy poczytać co oni wymyślają, żeby nabrać podejrzeń do ich rzetelności. Już nie mówiąc o tym, że część z nich jawnie promuje piłkarzy określonych menagerow (stsnowski i kolakowski welcome to)