Wpis z mikrobloga

Nie działa mi wyświetlacz w telefonie - słychać, że telefon działa, można na niego zadzwonić i jest dźwięk, natomiast nie widać nic na ekranie i nie działa dotyk. Nie wiem dokładnie co poszło, a potrzebuję zgrać kilka rzeczy do laptopa zanim telefon wyląduje na kilka tygodni na gwarancji. Ktoś poradził mi już, żeby użyć przejściówki OTG i myszki bezprzewodowej, niestety w tym przypadku to nie zadziała. Jest jakieś inne rozwiązanie?

#android #smartphone #myphone #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
@curious: większość telefonów nie pokaże plików bez przejścia blolady (nawet tej z samym przeciagnieciem). Poza tym muszisz jeszcze wybrać opcję na pasku powiadomień. Jedym słowem: nic nie zdziałasz
  • Odpowiedz
@manikcs: @Vladimir_Kotkov: @Solitary_Man: Komputer znajduje dysk, ale bez zawartości :/ Zawsze trzeba było "wyrazić zgodę" na podłączenie z poziomu telefonu, żeby poszło, a w tej chwili nie wiem jak to zrobić. Oprócz przejściówki OTG z jedną końcówką micro nie mam innych kabelków itd, więc zastanawiam się czy nie iść do jakiegoś punktu, żeby mi to zgrali, tylko pytanie czy oni będą mogli cokolwiek poradzić :<
  • Odpowiedz