Wpis z mikrobloga

GENIALNY DZIEWIĘCIOLATEK WYRZUCONY Z AKADEMIKA POLITECHNIKI LUBELSKIEJ

Dziewięcioletni chłopiec, który został niedawno najmłodszym studentem w Polsce, po dwutygodniowym pobycie w akademiku został z niego wyrzucony.

Jak donoszą źródła Super Informera, najmłodszy Polski student okazał się bardzo towarzyski i szybko polubił życie studenckie. Nawet najstarsi studenci z trzeciego roku, którzy studiują już sześć lat, byli pod wrażeniem dokonań dziewięciolatka i stopnia w jakim lekceważył wszelkie zasady.

Młody student już pierwszego dnia pobytu w akademiku rozpoczął pijackie eldorado, które kontynuował ze starszymi kolegami. Zarząd akademika początkowo traktował występki małego geniusza z przymrużeniem oka. Proceder ten jednak zakończył się wczoraj w nocy, gdy dziewięciolatek mający 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu wyrzucił drzwi swojego pokoju przez okno. Władze akademika nie przyjęły tłumaczeń młodego żaka, który twierdził, że chciał stworzyć tym sposobem portal czasoprzestrzenny.

Młody student poproszony o komentarz w tej sprawie odpowiedział tylko jednym zdaniem – „Piękne jest życie młodzieńca, ale ciężkie zarazem”

#superinformer #politechnika #politechnikalubelska #lublin #heheszki #pasta
SuperInformer - GENIALNY DZIEWIĘCIOLATEK WYRZUCONY Z AKADEMIKA POLITECHNIKI LUBELSKIE...

źródło: comment_qKmmWjIcgdYP12J8zj58sNqweysv6DZr.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@SuperInformer: Ty się śmiejesz, a ja mam niestety przyjemność studiowania z Kamilem. Z pozoru miły i grzeczny chłopczyk, dzień dobry powie, całkę #!$%@? na parapecie, ale tak na serio to cwany z niego skurczybyk. Ostatnio pokazał dobitnie, co sądzi o swojej studenckiej braci i zamiast stać kulturalnie przez 7 godzin w kolejce po podbicie legitymacji, poprosił o to swoich rodziców (i tak kilka lat młodszych od studentów czwartego roku). I wiesz
  • Odpowiedz
@SuperInformer

STUDENT PRAWA MUSI ZAMKNĄĆ MORDĘ

Według mieszkańców wioski Chodel i okolicznych miejscowości, Karol Torba, który mieszka dziesięć domów za kościołem i zachowuje się jak Bóg wie kto, seryjnie musi zamknąć mordę.

Pomimo okresu wakacyjnego, sprawca zamieszania nie przestaje obwieszczać całemu światu, że jest na studiach prawniczych i już za rok będzie mógł się mianować tytułem aplikanta prawa.
Rówieśnicy Karola opisują jego zachowanie jako zarozumiałe, aroganckie i niesamowicie irytujące odkąd rozpoczął studiowanie.
glaaki - @SuperInformer 

STUDENT PRAWA MUSI ZAMKNĄĆ MORDĘ

Według mieszkańców wi...

źródło: comment_NBvrYIfu2Le2aJVmiNlZR4kgwa29dwtA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gonzollo: O to #!$%@?. Kupuj mu Kubusia codziennie, i każdorazowo dolewaj kropelkę wódki więcej. Stopuj jeśli zobaczysz że nie pije i zaczynaj znowu dodawać jak się przyzwyczai. Potem wstaw pastę w wersji rzeczywistej.
  • Odpowiedz
@SuperInformer: Tak serio to zastanawia mnie czy on ma tam coś w rodzaju nauczania indywidualnego? Przecież chodząc z grupą na zajęcia wiadomo że się nie odnajdzie społecznie - wiedzę techniczną może ma na wysokim poziomie ale mentalność i "fale" pozostają 9-latka. Wyobrażam sobie prace w grupie na jakichś laborkach i ciągłe szydzenie z młodego, to jest nieuniknione xD
  • Odpowiedz