Wpis z mikrobloga

W weekend oglądałem Wołyń i tak sobie pomyślałem jak wielką przemianę sceniczną zaliczył Arkadiusz Jakubik. Moim zdaniem grał super w naprawdę dobrych polskich filmach - "Drogówka", "Dom Zły", "Pod Mocnym Aniołem", "Wołyń", a teraz jeszcze zbliża się premiera "Jestem mordercą" (który zapowiada się ciekawie), a tak na dobrą sprawę popularność przyniosła mu rola przygłupiego i przygłuchego Rysia w "13 posterunku".
#film #przemyslenia
PolskiSpecjalista - W weekend oglądałem Wołyń i tak sobie pomyślałem jak wielką przem...

źródło: comment_rIxmEEq159LCZh7ou1lo5Bq7z6Uujgon.jpg

Pobierz
  • 9
@PolskiSpecjalista kiedyś czytałem jakiś artykuł o Jakubiku i opowiadał on o swoim życiu przed 13 posterunkiem. Był zaraz po szkole aktorskiej i nie mógł znaleźć roboty. Miał żonę, dziecko i nie mógł im zapewnić godnego bytu. Rękę wyciągnął do niego reżyser 13 posterunku i od tego momentu życie mu się zmieniło i zaczął grać w filmach, teatrze. A podobno nie był przekonany do tego serialu i początkowo podchodził do niego sceptycznie nastawiony.
@PolskiSpecjalista W "Jestem Mordercą" sporo się nie nagrał ale jego rola przyćmiła każdą inną z osobna. Wyszedł przy tym tak cholernie wiarygodnie, że autentycznie trzymałem z nim sztame do ostatnich chwil. Film polecam. Jedem z lepszych w tym roku jakie wiedziałem. Na pewno z chęcią do niego wrócę