Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego niebieskie paski tracą zainteresowanie różową po pierwszym seksie?
Spotkałam fajnego chłopaka, byliśmy na trzech randkach, po trzeciej skończyliśmy w łóżku. A potem on napisał do mnie, że sorki ale musi o mnie zapomnieć, bo ma za dużo na głowie i nie może się ze mną spotykać. Co to za pierdoły w ogóle? Zrozumiałabym jakby powiedział, że seks był beznadziejny, ale takie żałosne tłumaczenie, eh.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że dla mnie to paradoks w myśleniu tych wszystkich samców-alfa, którzy dokarmiają swoje męskie ego - z jednej strony ma być zahamowana, ma się opierać, nie może dać do X randki i ma mieć X partnerów seksualnych maksymalnie, ale z drugiej strony ma być zajebista w łóżku, robić super laskę, głębokie gardło, połyki, anal, wysokie libido i te sprawy.


@alicemeow: nie chodzi o to żeby opierała się swojemu
  • Odpowiedz
@damianooo5: Czyli my mamy się uczyć, rozwijać, wykształcać inteligencję i siedzieć grzecznie i wybierać ostrożnie facetów, którym się "oddamy" jak to nazywasz btw to słowo już sugeruje stosunki kobieta daje-mężczyzna bierze, a wy możecie sobie manipulować, kłamać, a potem jak się Wam znudzi to szukacie sobie żony bez przebiegu? :D
  • Odpowiedz
a wy możecie sobie manipulować, kłamać, a potem jak się Wam znudzi to szukacie sobie żony bez przebiegu? :D


@biurwa: w pewnym sensie tak jest chociaż ja osobiście tego nie popieram.
Taki stan rzeczy to TEST dla kobiet na to które są wartościowe i dzięki którym nastąpi ROZWÓJ CYWILIZACJI a które są łatwe i którym zostaną tylko ochłapy facetów - nieudacznicy życiowy bez osiągnięć. Najbardziej wartościowe kobiety będą wiązały się z
  • Odpowiedz
@damianooo5: Wow nie wiem czy jesteś bucem czy antropologiem :D Ale generalnie rozumiem Twoje podejście, szanuje, tylko nie chciałabym być tą laską, której powiesz "jesteś cudowną kobietą, ale miałaś o 2 za dużo przede mną, nara"
  • Odpowiedz
@damianooo5: No właśnie pisałeś, że nie chodzi o całokształt tylko o to, że poszła na trzy randki, uprawiała seks, bo dała się zmanipulować więc jest nie do zaakceptowania.
  • Odpowiedz
@damianooo5: A to nie działa zazwyczaj wręcz przeciwnie? Że jak się jest młodym, mało doświadczenia to się b. długo czeka a im dalej w las tym jest się bardziej hmmm otwartym?
  • Odpowiedz
@biurwa: powtórzę raz jeszcze. Nie mam problemu z wysokim libido i chęcią eksperymentowania. Chodzi mi tylko o jak najwyższe selekcjonowanie partnerów jakim kobieta się odda. Oczywiście takie nastawienie nie jest wygodne bo trzeba powstrzymywać swoje libido i samemu mieć coś do zaoferowania no ale tak następuje rozwój.
  • Odpowiedz
@damianooo5: wciąż nie widzę powiązania między byciem wartościową kobietą a ilością partnerów seksualnych. I jeszcze chętnie bym się dowiedziała, ile randek musi minąć zanim kobieta może pójść z facetem do łóżka żeby nie zostać potem olana jako łatwa i już zdobyta.
  • Odpowiedz
@alicemeow: ale głupoty xD

dla ciebie jeden samiec alfa = wszyscy faceci

bronisz kobie które się puszczają i nazywasz to czymś niesprawiedliwy, że faceci takich nie chca

dziwisz się? laska nie zna go dokładnie a już oddaje mu się w calosci
dla ciebie pewnie powinien być najpierw seks później związek, no bo #!$%@? seks przecież najważniejszy w związku co xD?

ty i tobie podobne zawsze robią to samo, oddają się i
  • Odpowiedz
@portugalka: wartościowe laski zanim prześpia się z kimś przynajmniej się #!$%@?, poznają i wiedzą że osoba z którą chca spać nie chce ich tylko do jednego, za to takie jak wy które dają byle. komu, no bo co ty możesz wiedzieć o kimś po jednej czy dwóch randkach? nie mają żadnych wartości bo liczy się tylko seks, miłość, poznawanie drugiej osoby wam są nie potrzebne, żeby was zaliczyć trzeba dobrze wyglądac
  • Odpowiedz
@portugalka: możesz dawać komu chcesz z miłością albo i bez, mnie to nie interesuje, wpis jest o lasce która chciała związku a jak oddała się na 3 radce to gość ja olal

i seks bez miłości zaniza twoja wartość jako potencjalna kandydatke na długotrwały związek nie mówiąc już o ślubie i spędzenia czasu do końca życia , nie chce zgadywac już ilu ty miałaś, bo okaże się że jesteś bezwartościowa, ale
  • Odpowiedz