Wpis z mikrobloga

Co te złotówy to ja nawet nie. Różowy własnie wrócił z delegacji z #wroclaw i mówi jak jest: wsiada pod dworcem do taxi, patrzy: 8zł na start, 2zł z groszami za kilometr, jedziemy. Przejechali ok 3km, na miejscu złotówa mówi
z: należy się 30zł
r: no chyba coś za dużo, poproszę o paragon w takim razie
z: mogę pani wystawić rachunek
r: proszę o paragon
z: hurr durr nie mogę hurr jak się chce paragon to trzeba na początku hurr durr
r: proszę przestać lecieć w #!$%@? i wydrukować paragon z kasy fiskalnej, którą pan tu posiada

r: o proszę, przed chwilą było 30zł
z: coś musiałem źle popatrzeć wcześniej

#taxi #oszukujo
  • 71
@math3: a nie prosciej, bylo popatrzec na taksometr, jak potrafil wydrukowac paragon z kasy, to znaczy ze na poczatku kursu wlaczyl taksometr, w trakcie jazdy juz takiej mozliwosci nie ma.

W sklepie tez nie patrzycie na ceny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Byłem na wczasach w Ustce że znajomymi, przyjechaliśmy pociągiem , wychodzimy z dworca obładowani torbami, stwierdziliśmy że przejdziemy pieszo do ośrodka , przecież daleko to nie jest (tak nam sir wydawało)


Przeszliśmy może z 2km , podaliśmy ma glebę że zmęczenia (35*C etc) , postanowiliśmy jednak pojechać taxi ,udało nam sie złapać taxi ktora akurat wracała na swój parking ,przygotowani byliśmy na koszta jakoś 50zl a tu jeb 10 zł , taksówkarz
@math3 Miałam dokładnie tak samo. Trasa dworzec-hotel ok. 20.30 kosztowała mnie 38 zł. Ta sama trasa następnego dnia o tej samej porze - 17 zł. Za pierwszym razem dostałam odręcznie wypisany rachunek, za drugim razem już paragon. I jeszcze krótką informację od Pana Taryfiarza, żebym zawsze dzwoniła po taryfę a nie brała z postoju przy dworcu bo są tam tacy Janusze.
@math3: Zgłoś go do urzędu miasta to będziecie mieli jednego złodzieja mniej i tyle taksówki pod dworcami to mafia u mnie w mieście jest tak że jak zrzeszona taksówka stanie pod dworcem to zwykłe złotówy potrafią pociąć opony albo dać #!$%@?.
@math3: nigdy nie brać taksówek bez korporacji, prosta i skuteczna zasada… A najlepiej przed wyjazdem znaleźć sobie konkretne korpo i zamówić taksówkę zaraz przed dotarciem na miejsce, tym sposobem nie da się naciąć.