Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Legię nie tylko wywalą z tej edycji LM, ale również na kilka następnych lat z pucharów. Nie ma co się cackać. Najpierw niech zrobią porządek z bandytami, a dopiero później niech myślą o grze w renomowanych rozgrywkach. Lata umizgiwania się chuligance przez zarząd zrobiły swoje. Teraz czas zapłacić cenę panie Leśny. #legia #takaprawda #mecz #pilkanozna
  • 12
@bart13: jakis czas temu holenderscy kibice zdemolowali centrum Rzymu i uefa o ile mi wiadomo palcem nie kiwneła. Jakis mirek mi wyjasnil wtedy, ze uefa nie daje kar za wybryki kibicow poza stadionem.
@Maestro333: Też tak myślałem, ale tutaj cytat ze stanowiska Legii po wczorajszym meczu

- Regulamin UEFA nie pozostawia żadnych złudzeń. Jeden z paragrafów mówi wprost, iż klub może być pociągnięty do odpowiedzialności za zachowanie kibiców zarówno na stadionie, jak w jego otoczeniu.
@kubson1117 #!$%@?, ale zawiść. #!$%@? tam, że polski klub pierwszy raz od 21 lat dostał się do LM. Najważniejsze, że 50 osób #!$%@?ło się z policją! #!$%@? LEGIĘ! Tylko Concordia pazimiechy!!!
Legia nabija punkty dla całej polskiej ekstraklasy. Legia jako jedyna w ciągu ostatnich 5 lat broni ekstraklasę przed totalnym odcięciem się od europejskich pucharów.
Ale najważniejsze to #!$%@? legie z Ligi Mistrzów! Mam nadzieję że ją wyjebią! To kto będzie grał