Wpis z mikrobloga

@vasil: potwierdza się tylko ze nigdy nie było naszych dowodów osobistych, potwierdza się ze karachan został celowo strolowany jak przystało na bandę idiotów którym się wydaje a faktycznie nic nie mogą.Potwierdza się ze...itd, itd.
@TurboDynamo: ja rozumiem ze to bolesne dla dużej ilości facetów...niestety:) ale fakty są takie jakie są i ty tego nie zmienisz...na Ua a szczególnie tam nie używają iPhone-za drogi..ale ty zapewne wiesz lepiej
@onajedna17: jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Nigdy nie byłoby dla mnie bolesne to ze kobieta wykonuje jakiś zawód, wręcz przeciwnie. Także nie trafiłaś xD
Nie rozumiesz ze ja wlasnie śmieje się z tych ustawianych sesyjek? Serio wierzysz we wszystkie obrazki z internetu? Bo ja nie, szczególnie w te które wygladaja na pozowane xD
@TurboDynamo: nie bardzo rozumiem o jakich ustwwionych zdjęciach mówisz.Powiem ci tylko tyle, odkąd są smartfony ludzie robią sobie zdjęcia w różnych miejscach i nic w tym dziwnego.Sa natomiast miejsca na świecie nie dostępne dla wszystkich i nie widze w tym nic dziwnego