Wpis z mikrobloga

Witam ()

W #gearbest
XIAOMI Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB Szary (International version)
Cena : $158.99 (około 632 PLN) z kuponem RedmiGBE ( dla porównania Goldi ma wersję Chińską, kolor-złoty najtaniej za $165.99)
LINK
bez refa:()


Lenovo ZUK Z2 Pro
Cena : 321,29$ z kodem 8TT
LINK
bez refa:()


w #geekbuying

Mi5 3GB/32GB Biały
Cena : 249$
LINK
bez refa:


Sephot woła ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy :P), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagów #sephot #promoboy
lub FACEBOOK-u gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi #redminote3pro
sephot - Witam (。◕‿‿◕。)

W #gearbest 
XIAOMI Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB Szary (Inte...

źródło: comment_Z5mN3C9iCn95f1eY99vWP62SiH7Aamst.jpg

Pobierz
  • 10
@vasil: Gearbest nie sprzedaje "podróbek". Nie wiem do końca co masz na myśli pod pojęciem awaryjność ;). Model ten jest solidny, sprawdzony ze sporą ilością gotowych romów i rozwiniętym community.
@sephot mam na myśli,czy na tym rynku nie oszedzaja z podzespołami i jakością ich przez co telefon mimo, że określonej marki,na rynki np USA czy Europy jest lepiej wykończony niż bezpośrednio z rynku Azji
@HaSSaN: Aktualnie jest w "promocji" i cena jest za 169$, ale jak użyjesz kupony to spada jeszcze do 158$, przed chwilą sprawdzałem i nadal się zmienia więc chyba coś źle robisz. Robisz to na kompie ?
@vasil: Te telefony nie są wykonywane na terenie USA czy Europy, wszystkie są wykonywane na terenie Chin, jakość jest identyczna. Powiedział bym że dobra, czasem zdarzają się przypadki fabrycznie "#!$%@?" wersji ale zawsze można wymienić (to się zawsze zdarza wszędzie).
@sephot nie rozumiesz,często jest tak ze produkuje się ten sam model czy rzecz o różnej jakości na różne rynki
Przykład Calvin Klein - w uk innej jakości są produkty niż na resztę Europy