Wpis z mikrobloga

@Irae: bierz te grado najwyżej je od ciebie odkupie za miesiac, nie wiem czy te akg nie beda zbyt analityczne, nudne, Grado maja swoj charakter i muzykalnosc, daja duzo radosci choc najnowszej wersji 60tek nie slyszalem, ale podobno jest jeszcze lepiej, AKG napewno szeroka scena i ogolnie pojeta jakosc dzwieku (może nawet lepsza ale czy dadza tyle radosci?), ale tez nie wiem czy AKG nie potrzebowaly by wzmacniacza, ale raczej nie.
@Irae: daj spokój, takie krowy wielkie (one już na dwór się nie nadają, Grado to przy nich portable) będziesz się dusił, po 10 minutach ci się odechce trzymania ich na głowie z gorąca i ewentualnego ucisku. Komfort jest równie ważny co jakość dźwięku czy muzykalność, co z tego że fajnie grają jak ciągle coś ci będzie przeszkadzać? Bierz otwarte Grado albo przynajmniej półotwarte AKG, takie moje zdanie. Chyba że chcesz przesłuchać
@DefinitiveFluffy: Jeszcze pomyślę, w razie czego mam przecież czas na odesłanie słuchawek bez podania przyczyny. A jeszcze poszukam w okolicy, może w którymś media będzie można je zobaczyć.