Wpis z mikrobloga

Dobra, pisze to tylko i wyłącznie ku przestrodze. Możecie sobie zdecydować na tej podstawie sami kto tu jest winny czy nie. Naprawdę bym to zignorował gdybym nie został do tego wmieszany. Z racji, iż Sorek zaczął bezczelnie zrzucać winę na pewnych 3 młodych ludzi do których składy należę to pozwolę sobie przytoczyć #sorekgate #sorekcharityltd #sorekafera #sorek #uk #afera i #emigracja a być może uratuje to jakiegoś dobrego Mirka przed wpakowaniem się w coś takiego z własnej woli.

Cała galeria odnośnie afery wraz z opisem

A i ostatnim co mi się chce w poniedziałek to odpisywać na te lakonicznie sarkastyczne komentarze czy to Sorka czy kogoś z jego znajomych więc się ograniczcie proszę (,)
  • 80
@NoblePhantasm ja tylko napisze, ze widzieliście stan jak sie wprowadzaliscie i nie było grzyba. Landlord stwierdził winę w wilgoci w domu z powodu łazienki i suszenia.

Kosze na śmieci mieliście kawałek dalej, ale przywiozłem wam ich więcej gdyż było za mało przez brak recyklingu.

Tak czy inaczej dom ten od zawsze sprawiał nam problemy - jego i tym podobnych nie ma w mojej ofercie od roku.
@IIIIIIIII: W sumie tak to tlumaczył plus jeszcze ze w angli to standard (tak tlumaczyl plamy w kuchni jak przyszlismy tam pierwszej nocy) @sorek: To ciekawe bo rowno rok temu tam mieszkalismy i czekaj czekaj w maju tez tam mieszkali ludzie od ciebie (nwm czy z wykopu). A co do tego, że landlord stwierdzil nagle po naszej wyprowadzce i ze to nasza wina mimo udzielenia perfekcyjnych referencji troche watpliwe no
@sorek: Ale wiesz ze Peater sam tam byl krotko przed wyprowadzka? Wgl zabawnym jest jak probujesz obrocic taka sytuacje w ktorej przynajmniej 6 wytaka ci wine odnosnie tego budynku i zrobic z siebie tego pokrzywdzonego xd Ty to jednak nie masz wstydu "wynajalem raz ten dom" znaczy sie jak tam bylem to widzialem tam 7 lokatorow ale ok musieli byc tam nielegalne( ͡° ͜ʖ ͡°)
wynajalem raz ten dom


@sorek: Moim zdaniem jeśli dysponujesz tylko tego typu lokalami powinieneś ludzi informować w jakim faktycznym stanie one są bo osoby nie znające tutejszych realiów mieszkaniowych będą po prostu załamane. To na początku ich emigracji kiedy uciekają z Polski w wielkiej nadziei na lepszą przyszłość może się dla nich źle skończyć. Powiedz im szczerze jak jest i daj im realną nadzieję skoro mianowałeś się lekarzem ich dusz, że
@NoblePhantasm: Sorka w zyciu na oczy nie widzialem, a jedyny nasz kontakt przez Wykop polegal na tym, ze raz zapytalem sie go o to czy sa w Barnsley jakies duze firmy IT oraz kilka razy w roznych tematach smialem sie ze ma drogie pokoje.