Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? dramat, żeby promować gangstera.
Ja nie wiem, czy @wykop zdaje sobie sprawę, ale prawdziwy półświatek to nie są błyskotliwi, cyniczni panowie, którzy zła pragnąc wiecznie dobro czynią, ale #!$%@? #!$%@?, którzy straszą ludzi, niezależnie od płci i wieku, wyżywają się na słabszych i są #!$%@? sadystami. Promowanie takich ludzi to gorzej niż jeść kupę i pracować w tabloidzie.
Nie o taki wypok.
#ama #masa #oswiadczeniezdupy
  • 34
  • Odpowiedz
@Galvay: takie było założenie. Ale podczas trwania tego ama wyszło to, że Masa nie czuł żadnej skruchy czy żalu w stosunku tego co robił + perełki takie jak "byłem przestępcą, a nie bandytą", albo opowiadanie o zabraniu jakiejś kobity do samochodu i zgwałcenie jej (jeszcze się przy tym chwaląc),danie mu rangi vip... Później jeszcze było usuwanie niewygodnych treści przez moderację i tak to się potoczyło...
  • Odpowiedz
@70150: Niech jak najwięcej firm, które myślały o sponsoringu na wykopie się dowie i omija to miejsce z daleka, a my użytkownicy po prostu włączamy adblocka i chyba to najlepsze co można w tej chwili zrobić.
  • Odpowiedz
@tomekamila: Większość porządnych ludzi w tamtych czasach pracowała dla tego właśnie motłochu jak Ty to określasz :D pomijając gangsterów, to żeby zrobić dobre pieniądze w tamtych czasach musiałeś nieźle się nakombinować na boku, a takich kombinujących nie było zbyt wielu. Słuchanie o tym jak to było stać w kolejkach, i że wszystko było w Peweksach to już trochę oklepane :)
  • Odpowiedz
@rad0330: Peweksy:) większość? Z tego co kojarzę, to większość ludzi wskoczyła w kapitalizm i zaczęła prowadzić swoje biznesy, a te gnoje wydzierały haracze zastraszaniem, przemocą i gwałtem. Kolo powinien być wykluczony społecznie, a śmiejąc się wymiarowi sprawiedliwości w twarz reklamuje swoją stronę i książki. #!$%@?, w latach np. 90 żeby napisać książkę trzeba było mieć coś w glowie, a nie jak teraz: dziwki, koks, gwałty, rozboje, haracze, morderstwa. To jest tak
  • Odpowiedz
@tomekamila: i gdzie oni teraz są? kto miał więcej oleju w głowie to się trzyma a reszta płacze, że kiedyś było lepiej :) a co do książek, to podaż jest dyktowana przez popyt i jak ludzie byli ciekawi jak wyglądała polska mafia od wewnątrz to powstała seria "Masa o..." i cieszy się dużą popularnością. Nie ma co się spinać o przeszłość jednego czy drugiego. Dam sobie rękę uciąć, że po wolności
  • Odpowiedz
Żyłem w latach 90' w dodatku obok Pruszkowa. Pamiętam czasy mafii. Pamiętam tych #!$%@?ów bandytów. Pamiętam jak znajomi rodziców płacili haracz za swój bar. Przyłaziły takie #!$%@?, zarli, pili, brali kasę i szli dalej. A ludzie włosy z głowy rwali, bo zastraszeni i pieniędzy już nie było nawet na płacenie. W końcu. Im szyby powybijali w samochodzie i w domu. A dzisiaj #!$%@? celebrytow się robi z ludzi, którzy sprawowali nad tym
  • Odpowiedz