Wpis z mikrobloga

@rvsky: kartki, próbowałem kilku programów kiedyś, ale jak się nie zna standardów to zawsze się na początku wydaje, że czegoś brakuje lub jest mniej intuicyjne niż to co byś szybciutko na kartce nabazgrał... musiałbym się pewnie nauczyć projektowania zgodnego ze standardami danego programu, a to ma mało sensu CHYBA jeżeli się pracuje samemu więc odpuściłem.
@TurboDynamo: no to widzisz, miłej nauki chyba, że znasz. Ja miałem na studiach i jedyne co pamiętam to jakiegoś painta do rozstawiania ludzików to wybacz, ale wolę własne grafy. :P
@Dijuna: No właśnie po to jest UML bo tylko ty te grafy rozumiesz. Z resztą tu nie chodzi o uml tylko o notację którą zrozumie ktoś wiecej niż ty. Docenisz jak wreszcie zaczniesz pracować w jakimś zespole :D Jak widać studia w Polsce są #!$%@? skoro ich absolwenci są takimi ignorantami :)
@TurboDynamo: napisałem w poście który skomentowałes, że powodem dla którego się tego nie uczę jest to, że nie musze pracować w zespole... i nigdy nie będę musiał. A ty mnie wyzywasz, zagraniczny studencie który ... (,)