Wpis z mikrobloga

Kilka słów o #afera z #ama z Masą.
Wykop to ciągle prywatny portal i może prowadzić AMA z kim chce (swoją droga niespełniona obietnica wyborcza Dudy #pdk), nie ma obowiązku uczestniczenia, ani nawet oglądania.
Z drugiej strony, mamy wolność słowa i można krytykować każdego za wszystko, więc o ile nie ma bluzgów i obrażania, to czemu nie. Mamy też prawo do usunięcia konta i niektórzy skorzystali.

Co do bana dla @LaPetit - cóż, grabił sobie od dawna, miałem się nie wypowiadać o nim, ale @MattJedi wołał mnie wczoraj w jakichś gównokomentarzach, to napiszę co mam do napisania. Mały obrażał wielokrotnie wielu ludzi pojedynczo i całe grupy, wielokrotnie był banowany. Wychodzi tu mocno hipokryzja @Moderacja bo za obrażanie żydów, muzułmanów, ludzi o innych poglądach itd. bany ledwie czasowe, a pojechał po Administracji portalu i perm xD. Ja nie zamierzam po nim płakać.

#oswiadczenie #neuropa #wincyjtagow
  • 12
Mały obrażał wielokrotnie wielu ludzi pojedynczo i całe grupy, wielokrotnie był banowany.

a pojechał po Administracji portalu i perm xD. Ja nie zamierzam po nim płakać.


@Lipathor: Niezależnie czy po administracji czy nie, takie słowa jak "Śmieć" "#!$%@?" "Zjeb" wobec kogokolwiek nie powinny mieć miejsca. To że lapetita słownik otwiera się tylko na łacinie podwórkowej to jesgo sprawa.
@Lipathor: Poziom żenady rozwala mi skalę, więc pozwól, że odpiszę na ten gównowpis.

Wśród wypoków logika ze szkoły życia Masy rozprzestrzenia się błyskawicznie. Portal oszukuje użytkowników informując o swojej otwartości i bezstronności, informuje przy tym o tym ,iż to my tworzymy jego zawartość. Nie ma mowy w "Idei Wykopu" o banowaniu za poglądy sprzeczne z moderacją, jak również o subiektywnym interpretowaniu regulaminu. Następnie sama postawa osób reprezentujących portal na zewnątrz to
@Amarantus_Ekspandowany: O postawie neuropy itp. odpiszę Ci tylko jedno: chochoł
Na stwierdzenie, że

Portal oszukuje użytkowników informując o swojej otwartości i bezstronności, informuje natomiast otwarcie o tym ,iż to my tworzymy jego zawartość

parę tysięcy osób wykopało, więc o ch*j Ci chodzi?
@Lipathor: Odróżnij dwie rzeczy

1. AMA - z kimkolwiek, może być ciakwym studium przypadku, analizą przestępcy, może dostarczyć nowych informacji. Nie mówimy tutaj o żadnym promowaniu przstępcy etc. I to jest jak najbardziej OK. Dobrze jest poznać jak tacy ludzie funkcjonują, co myślą, jak się zachowywali - poznanie przeciwnika pozwala na lepsze przygotowanie obrony.

2. Chwalenie się przez #moderacja jak to z fajnym ziomkiem sobie pogadali. To już jest patologia, to
@Lipathor: Gównowpis znajduje się tutaj. Ja Wam wytknąłem żenadę, ale widzę że to boli. Jak widzę jak się neuropa organizuje na portalu ze śmiesznymi obrazkami (i nieważne czy z powodów ideowych, czy zarobkowych), to mnie zażenowanie bierze tak wielkie, że nawet śmiać się z tego nie umiem. To jest po prostu smutne.