Wpis z mikrobloga

#chwalesie
Pamiętacie #ama z Dudą? Padło tam pytanie o zmianę Godła Polski lub oczyszczenie z obcej symboliki. Prezydent coś tam obiecał, ale wicie #dobrazmiana więc chyba zapomniał. Chciałbym się wam pochwalić własnym projektem.
Przede wszystkim chciałem zastąpić rozdeptaną grubą kurę dumnym orłem wzorując się na wielkopolskim , komesowym w stylu wczesnych piastów, zygmuntowskim
Chciałem też osiągnąć większy respekt poprzez zastosowanie stylu niemieckiej Gapy, oraz klasyczna Aquila z drzewców sztandarów rzymskich legionów
Koronę usunąłem bo to jakaś pomyłka skoro nasz kraj jest republiką, dodałem tarczę ze szczerbcem, ale można dodać każdą inną (chodziło mi o podkreślenie słowiańskości)
Jak wyszło? Co o tym sądzicie?
#ankieta #4konserwy #ruchnarodowy #patriotyzm #polska #tworczoscwlasna
Impresjonista - #chwalesie
Pamiętacie #ama z Dudą? Padło tam pytanie o zmianę Godła ...

źródło: comment_aO3cP30fCVbAf5lwHb0wxZmaqCbwvUXu.jpg

Pobierz

No i jak?

  • Bardzo fajny projekt 31.3% (124)
  • Musisz go dopracować 25.0% (99)
  • Jestem przyzwyczajony do tłustej białej kury nioski 43.7% (173)

Oddanych głosów: 396

  • 56
@Impresjonista: Co to za profanacja?

Jak wyszło? Co o tym sądzicie?

Hmmm?

Chciałem też osiągnąć większy respekt poprzez zastosowanie stylu niemieckiej Gapy, oraz klasyczna Aquila z drzewców sztandarów rzymskich legionów

Sądzę, że to wygląda jak jakieś neonazistowskie gówno. Powinieneś pójść do więzienia za tworzenie czegoś takiego. Mamy takie ładne symbole, a ktoś musi je dostosowywać do stylu szkopskiego.
Ale chodzi o samą ideę powrotu do piastowskich i europejskichźrodeł, gdzie Orzeł wyglądał lepiej.

@Impresjonista: Owszem, tam wygląda lepiej, ale to co ty zrobiłeś to jest przerobienie naszego orła (albo pawia?) na niemiaszka.