Wpis z mikrobloga

Witam, ()

w #banggood

Przede wszystkim pojawiła się nowa promocja "Extra 11% OFF For Paypal", czyli używając kuponu Paypal11, możemy uzyskać obniżenie wartości zamówienia o 11%!. Promocja trwa od 26 października do 11 listopada.
LINK do strony promocji
bez refa: ()


Dodatkowo ptaszki śpiewają, że na niektóre produkty kupon single$11 będzie również obniżał wartość o 11$, ale kupon zacznie działać od 10 listopada. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Lenovo ZUK Z2 4GB/64GB
Cena : 204.99$ z kuponem zukz24640
LINK
bez refa:()


Xiaomi Power Bank 2 10000mAh Quick Charge 2.0
Cena : $18.89 z kuponem xiaomipb2
LINK
bez refa:()


w #gearbest

Oneplus 3 6GB RAM 64GB ROM
$457.99 z kuponem GBoneplus3
LINK
bez refa:()


MEIZU M3 Note ver. black
Cena : $150.99 z kuponem MZM3NY
LINK
bez refa:()


Chuwi Hi8 Pro
Cena $88.99 z kuponem teknohi8
LINK
bez refa:()


Teclast X98 Plus
Cena : $169.99 z kuponem X98Plus
LINK
bez refa:()


SEPHOT wołaj ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy ʕʔ), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagów #sephot #promoboy
lub FACEBOOK-u gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi #teclast
  • 8
@sephot: Polecasz coś do 200$, ale z szybką wysyłką? Ciągle zastanawiam się nad LeEco Cool1 Dual od goldiego, ale brak slotu na karty MicroSD szybko dałby o sobie znać...
@Frexor: 64GB (wersja pro tylko "trochę" więcej kosztuje) nie wystarczy w Cool1 ?>)

Może Redmi PRO (nie REDMI 3 PRO)? jak kupon jeszcze na banggood działa to za 169$.
Jak nie to, to może Redmi Note 3 pro?
Ewentualnie któraś z wersji leeco. Wszystko zależy jaki model tel. lub marka Ci odpowiada ; ).
@sephot: Problem w tym, że stary telefon mi się rozwalił, więc raczej nie chcę czekać kilku tygodni, aż telefon przyjdzie (chociaż i tak już tydzień się zastanawiam). Zależy mi na baterii, aparacie i pamięci wewnętrznej (w mniejszym stopniu). Redmi Note 3 Pro robi gorsze zdjęcia od Cool1, szczególnie w nocy, a Redmi Pro kosztuje ponad 100 zł więcej u goldiego.
@Frexor: A czego u goldiego chcesz koniecznie zamawiać? To bierz Cool1 w ver. 32 i tyle. aż tyle trzymasz na karcie ? Jak potrzebujesz więcej rom, to na twoim miejscu dopłaciłbym za 64gb wersję cool1.
@sephot: Nie muszę koniecznie zamawiać u goldiego, ale nie znalazłem więcej sklepów gdzie by było coś podobnego do EU Express. Sama muzyka zajmuje ponad 20GB, więc jest ciężko z miejscem (,). Ewentualnie kupię jakiś stary telefon na allegro i poczekam na fajną cebulę ( ͡ ͜ʖ ͡). Dzięki za pomoc!