Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ależ mam ból dupy o tego całego mase. Ghostrider pisze mu kolejną książkę,ma ochrone policji,włos mu z głowy nie spadnie,zarabia pieniądze,otwiera biznesy no po prostu nie do wiary,że taki robak,takie zero,taki bestialski gangster sobie wiedzie normalne życie. Jak się muszą okrutnie czuć ci wszyscy,którym zniszczył bądź odebrał życie to sobie mogę tylko wyobrazić.Jak w tym kraju ma być normalnie skoro taki zwyrol po tym wszystkim co zrobił,wyprawia sobie wesele i jeszcze super expres robi z niego celebryte robi ? I w ogóle co trzeba mieć w głowie,żeby takie ścierwo za męża brać ? #gownowpis #bekazpodludzi #przemyslenia
H.....a - Ja #!$%@? ależ mam ból dupy o tego całego mase. Ghostrider pisze mu kolejną...

źródło: comment_b48lMtVGZYb5xklDHt5tNXbeUBXCVYFx.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Hamouma:

Jak się muszą okrutnie czuć ci wszyscy,którym zniszczył bądź ODEBRAŁ ŻYCIE

Zapewniam cię że ci ostatni w ogóle się nie czują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hamouma: Tak na poważniej to niestety niektórym się upiecze choć wyrządzili wielu złe rzeczy. Zgodzę się jednak z tym, że promowanie kogoś takiego jest conajmniej niestosowne. Martwiłbym się jednak o coś innego - o ludzi, których takie przypadki interesują i czytają te jego książki
( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykop to wykop, ale ktoś się nim musi fascynować skoro tak go promują.
  • Odpowiedz