Wpis z mikrobloga

@nofink: No nie wiem... Wystarczy się przejść na plac Nowy Targ, plac Nankiera, żeby zobaczyć te piękne socrealistyczne bloki w centrum miasta. Na mnie Kraków zrobił większe wrażenie, no ale to zrozumiałe. Nie ma co porównywać byłej stolicy dużego kraju która to nie ucierpiała w czasie wojny do prowincjonalnego miasta Rzeszy zamienionego w twierdzę. No ale ja tej przepiękności Wrocławia nie widzę mimo że studiuję tu drugi rok więc powinien na
No ale ja tej przepiękności Wrocławia nie widzę mimo że studiuję tu drugi rok więc powinien na mnie duże wrażenie robić ze względu na to że nie zdążył mi sie moze jeszcze znudzić. :)


@ZbrodniarzWojenny: Jest zupełnie odwrotnie. Mieszkam tutaj siódmy rok i dopiero teraz dostrzegam pewne rzeczy a z każdym dniem zachwyt nad tym miastem wzrasta.
Mam winobluszcz trójklapowy w domu, ale skurczybyk z jakiejś przyczyny nie chce mi się tak ładnie czerwienić na jesień. Niech mi jakiś wykopkowy srala-mundrala ogrodnik powie dlaczego tak jest, gdyż smuci mnie to rokrocznie. Co mam zrobić żeby był taki ładny na jesień? ( ͡° ͜ʖ ͡°)