Wpis z mikrobloga

@Biszkopcik nie mam jeszcze dostępu do bety ale z tego co wiem maja być beczki z kartami z których wypadają 3 karty i możesz sobie wybrać która ma trafić do twojej talii. Na początku dostaniesz prawdopodobnie podstawowy deck każdej frakcji.
@Biszkopcik: W grze jest sklep, kupuje się beczki od Trolla, z których dostajesz 5 kart :) Za kasę większą ilość, lub za golda, który dostaje się za wbicie levelu lub czasami za wygranie potyczki. Dodatkowo w grze zbiera się 2 "surowiec", z którego można tworzyć nowe, wybrane przez siebie karty (można też niszczyć niepotrzebne w zamian za ten surowiec). Pograłem parę godzin w betę, no i powiem, że przyjemnie się grało,
@soltysek: 5 kart się dostaje, 4 bazowo oraz dodatkowo 3, z których wybierasz jedną. Choć możliwe, że to tak tylko w becie. Nie ma dostępnej jeszcze jednej frakcji, więc możliwe, że w pełnej wersji po prostu dostanie się od razu bez wybierania 5, po 1 z każdej talii.
@SnikerS89 o widzisz, fajnie wiedzieć ;)
czekam na klucz do bety, Redzi na fb obiecują że każdy kto zapisał się do bety dostanie klucz ale nie podają kiedy :( dobrze ze chociaż w tą akcję z serwerami udało mi się dostac