Wpis z mikrobloga

Nigdy nie brałem na poważnie tego co ludzie opowiadają na temat różnych krajów że jak jesteś biały to kobiety cie szanują i cieszysz się powodzeniem itp. Podchodziłem do tego zawsze z dużą dozą nieufności.

Jednak od kilku dni jestem we Wietnamie i to co się tutaj odjebuje to ciężko opisać...

Mógłbym umawiać po 2 randki z Tindera dziennie a jak szedłem ulicą z dziewczyną to wszystkie inne laski się gapiły dosyć ostentacyjnie.

I jeśli chodzi o tinder to cały rozstrzal wiekowy od 18 do milfa 36 z ciałem typu fitnessboners no fat.

#wietnam #artofleaving #podroze #podrozujzwykopem #azja
  • 17
@dawid-rams: podobno nie, wola wpierw swoich, sa bardziej ksiezniczkowate niz nasze i wedle tego co zrozumiałem moich włoskich ziomków "ona nie bedzie prac, gotowac itp" ma Cie byc stac na gosposie. Tak na wsi w okolicach Trento miałem.

Natomiast Milfy, ło matko, do dzis żałuje że nie umiem za wiele po włosku. Mamma mia, najlepsze laski jakie widziałem, ta uroda i otwartosc(same mnie zaczepiły dwukrotnie, reszte sam robiłem np przy kasie
@dawid-rams: Azjatki z niższych klas (coś jak nasze Karyny) uwielbiają białych po prostu biały to dla nich przepustka na lepsze życie, na paszport UE, albo amerykański. Te z wyższych sfer już tak nie szaleją za białymi, ba powiem więcej, że takie się niekiedy brzydzą białymi, bo się już ustaliło, że na białych lecą proste kobiety.
Z tym, że i tak takie Azjatki są duże lepsze(i przede wszystkim ładniejsze) niż polskie karyństwo
@invtraveler prawda dla Japonii, Korei, Singapuru ale w biedniejszych krajach nawet klasa średnia leci na białych. Biedota nie zna angielskiego na tyle żeby się porozumieć ani nie bywa w miejscach gdzie bywają biali.
@dawid-rams: Moj różowy jest Singapurianką i moje pochodzenie ani trochę mi nie pomogło w podrywie, więc to prawda. W Wietnamie z doświadczenia wiem, że ludzie zrobią dużo, żeby się wybić i specjalna nauka angielskiego tylko zeby wyrwac białego faceta to nic trudnego dla nich ;).
Pojedź na Tajwan też, będzie podobnie, tam to jest dopiero kult zachodu, bo pomimo w maire bogatego kraju to cyrk mocny.
@invtraveler wiem bo ,, spotykałem" się z Tajwanka. Tutaj też we Wietnamie jest fajne bo dzisiaj Idę na randkę z milfem 36 rozwiedzionym z własnym mieszkaniem w centrum, perfekcyjnym angielskim i która dużo podróżowała a zwykła Wietnamka by raczej wizy do Europy nie dostała.