Wpis z mikrobloga

@Emilka20: Odpisz, że spuścisz z ceny pod warunkiem, że udowodni, że jest w takiej sytuacji. Czyli wymagasz dowody na to, że mąż ma raka, akty urodzenia dzieci, zaświadczenie z urzędu skarbowego z 2015 roku, jeżeli nie pracują to zaświadczenie z urzędu pracy, ile dostają z 500+ itd. Jeżeli spełni wymogi to będziesz mogła cenę obniżyć o 2 zł.
  • Odpowiedz
@nipanimaju: Ja wystawiając samochód na OLX dostałem propozycję wymiany auta na ....konia...(i to nie takiego wielkości kaczki). Nawet był jeden z dwóch do wyboru. Odpisałem że jeszcze zapytam w administracji ale wydaje mi się że nie moge w mieszkanu trzymać konia. ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emilka20: Jak wy to robicie, ze dostajecie takie wiadomości. Do mnie przez już kilka dni napisała tylko jedna osoba z zamiana na jakiś inny model, ale to zrozumiałe, bo nie napisałem, ze bez zamian. Chociaż jak dzień później drugi raz to samo wysłała, to trochę żal, bo widać, ze ciurkiem leci, żeby pewnie jakieś gunwo wymienić. A ten co sprzedaje to ówczesny flagowiec i jeszcze dobry telefon, wiec dziwne tym bardziej.
  • Odpowiedz