Wpis z mikrobloga

@Sepzpietryny: Zaglądam całkiem często. Nawet o zgrozo z okolic pochodzę, i właśnie dlatego jestem świadomy jak gówno warte są obrazki z Pietryny, Teatru Wielkiego, i grupy 30stu najładniejszych kamienic.

Ty albo w Łodzi nie bywasz, albo jesteś ślepy, albo Ci za to płacą - pytam więc...

@skejna: Nie opłaca, kiedyś nawet myślałem ile kasy straciłem w tym "okropnym" centrum i pewnie niezły dom by starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe że z ponad 3 tys. frontowych kamienic z których większość to perełki a sporo ponad sto było w ostatnich latach gruntownie odnowione ty znalazłeś 30 godnych uwagi, warto by było pomyśleć o okuliście ale twój problem wymaga raczej psychologa.

W ostatniej dyskusji podałem
@Sepzpietryny: Zastanawiam się czy rozmawiam z człowiekiem czy algorytmem napisanym przez departament promocji do wklejania na mediach społecznościowych ale podejmę, bo wklejasz obrazę dla logiki.

-najwięcej w Polsce zabytków

A Biskupin ma najwięcej zabytków na metr kwadratowy. Mimo wszystko jednak tłumy turystów atakują taki Rzym. (We Włoszech nawet nikt się nie #!$%@? z ochroną zabytków małej klasy, leżą wszędzie - aż byłem w szoku. Łódź ma tak mało że każdą ławeczkę