Wpis z mikrobloga

Mirki jest taka sprawa. Jestem 24 lvl. Moja dziewczyna chce się rozstać, gdy powiedziałem jej, że nie możemy razem zamieszkać. Mieszkam z mamą, a ona nie chce mieszkać z teściową pod jednym dachem. Tak, mieszkam z mamą, która wychowywała mnie samotnie, bo mój ojciec miał mnie gdzieś. Mamą, która wypruwała sobie flaki, żebym mógł pójść do szkoły i na studia. Mamą, która w wieku 47 lat dostała silnego wylewu i nie może sama funkcjonować. Mieszkam z mamą, której nie zostawię, bo jakaś suka nie potrafi tego uszanować. I niech sobie mówi, że jestem "cipką bez jaj". Jaja mają ci, którzy potrafią zadbać o swoich najbliższych. Gdyby jej zależało to by ze mną została.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #feels #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 101
@Sztenberger: Sytuacja niczym między młotem a kowadłem. Masz u mnie szacunek za to, że tak bezmyślnie nie zostawisz swojej mamy samej. W sumie się nie dziwię bo poświęciła sporo byś mógł wyjść na ludzi. Czujesz taki dług wdzięczności wobec mamy.

Co do różowej, to rozumiem, że chciałaby zamieszkać z Tobą, ale nie rozumiem dlaczego wyzywa Cię od "cipek" skoro nie masz łatwej sytuacji. Taki trochę brak empatii ze strony rózowego paska.