Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykle125 #krakow
Miało zostać w rodzinie ale wyszło inaczej. Mam zatem do sprzedania super wyborny motocykl z kraju kwitnącego ryżu. Keeway RKV 125. Chiński od deski kreślarskiej do fabryki. Na dzień dzisiejszy ma jeszcze 36 miesięcy gwarancji. Zadbany, serwisowany jeździła nim kobieta :) ale nie do kościoła.

Nie pojedziesz nim na Wadi Rum, ale ponidzie, sądeczczyzna czy Śląsk są w twoim zasięgu. Możesz na nim rownież jechać do pracy. W mieście nie ma wstydu. Pali mniej niż ja (jakieś 2,2L/100KM). Ma wskaźnik ilości paliwa (działa) oraz wbitego biegu (rownież działa).
Jako wstęp do moto przygody zadziała idealnie. Prowadzi się łatwiej niż rower.
Co do ceny to #programista15k mógłby sobie kupić prawie trzy takie.
Kask samobójcy dorzucam w cenie.
Pobierz FLAqMastah - #motocykle #motocykle125 #krakow 
Miało zostać w rodzinie ale wyszło ina...
źródło: comment_pc9CDFKrD5nXA55vye3W0mSIZwgYHCb7.jpg
  • 39
@Pantokrator: ja nie widzę jak taka ciżemka ma zablokować zgięcie kostki w lewo/prawo w następstwie upadku :) wiadomo, każdy jeździ w czym chce i w swojej własnej strefie komfortu oraz na własne ryzyko, ale IMHO dobre buty to dobra rada :)
@tosyu: ja tam się jeszcze w bolesny sposób dowiedziałem, że jednak bardzo dobrze, gdy podeszwa wyraźnie wystaje poza obrys buta - tym sposobem przy lądowaniu ze sporą prędkością właśnie tą wystającą podeszwą uderzamy, a nie stopą chronioną przez marne milimetry skóry i wyściółki. Chociaż w sumie długi slider też może być.
@FLAqMastah: gleba glebie nierówna, w jednej stłuczesz bark, w drugiej skręcisz kostkę, w trzeciej urwiesz siurka (a był taki przypadek na reddicie, gdzie koleś lecąc zawadził o kierownicę) i choć to ostatnie jej nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie wszystko przewidzisz, ale spoko, wiem jak to czasem ciężko różowe do czegokolwiek przekonać, sory za offtop :)