Wpis z mikrobloga

@ujowyloginek: masz racje, moze złe to ujęłam... generalnie w większości, z moich znajomych, chcą mieć dzieci, częściowo moze taki wiek :) ale ja ich nie potrzebuje, a nawet niektóre mnie irytują....poza tym z rodziny, których traktuje normalnie :)
  • Odpowiedz
@grey87 jak ja nienawidze bachorow. Caly ten szal na dzieci kompletnie do mnie nie trafia. To tylko bol, kasa i brak wolnego czasu. Dzieci sa brzydkie i tak naprawde nie ma w nic wspanialego. Sa takie jak ich rodzice.chca wychowac... Wiec czym sie tu podniecac :D
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: dokładnie tak :D ujęłaś to idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałam delikatnie do tego podejsc, ale trafiłaś w samo sedno tego co chciałam napisać :D

Już pomijając to ze nie są wychowane, wszędzie drą ryja, marudzą, ryczą z głupiego powodu i nic nie można z nimi zrobić a ich rodzice przez nich ciagle siedzą w domu
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: ha ha ha :D dobre :D u mnie w bloku na szczęście tych dzieciorow jest mało, także nie słyszę ich, ale to nie zmienia faktu, ze gdziekolwiek nie wyjdę to wszędzie bachory...i tylko cos psują, niszczą meble... to jest jak zło konieczne :D
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: ze niby będę chciała je mieć? O nie, ja już myśle jakiego psa sobie kupić do domu :D ja już prawie mam 30 lat, także podejście sie nie zmieniło :D mój niebieski tez tak uważa, także pies w domu, a właściwie 2 psy będziemy mieć nie długo
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: dokładnie, z bachorami to nawet z domu sie nie wyjdzie :D a my będziemy jeździły gdzie chcemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby tylko opon mózgowych i to jest u nich nieuleczalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko bachor i żadnych innych szerszych perspektyw
  • Odpowiedz
@Bzionek: to są tylko czyjeś poglądy na określony temat, wiec nie wszyscy musza mieć takie zdanie :) poza tym to ze ja takie mam to tylko sie zastanawiałam czy więcej jest osób tak uważających.... to tak jak ja lubię mocny makijaż a Ty nie-bo nie wszystkim sie musi to samo podobać ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@grey87 Nie chce cytowac bo na komorce to straszna sprawa ale tak na szybko:

Piszecie o dzieciach jak o rzeczy, jak o aucie, ktore jest i spoko ale trzeba do niegl lac, robic przeglaf wymieniac czesci. To nie jest normalne. Tak samo jak wasze samolobstwo bijace z komentarza. Dziecko to nie jest rzecz, ktora sie ma bo kazdy ma albo ulatwia zycie. Dziecko to wyzwanie, ktoremu podolaja tylko najwieksi. Tak aby wychowac
  • Odpowiedz