Wpis z mikrobloga

Trzeba w końcu ogarnąc dupe. 25 lat, może poźno, ale jak widze znajomych co chcą być raperami albo pracuja na ochronie zeby miec na alko to chyba lepiej później niz wcale. Chyba dojrzałem w koncu do #zwiazki , i jestem gotowy coś dłuższego niż miesiac. Strasznie sie #!$%@? czuje, bo wiem ze całe moje nieogarniecie wynika z nadopiekunczosci rodzicow. Do tego wampiry emocjonalne, musiałem wszystko robic tak zeby oni sie czuli komfortowo, nigdy nie myslałem o sobie, tak mnie wychowali. Ale czas odciac pepowine, niedługo koncze studia, pieniadze odlozone, pora zaczac zyc dla siebie.
#przegryw
  • 14
Chyba dojrzałem w koncu do #zwiazki , i jestem gotowy coś dłuższego niż miesiac.


@kukulele: kolego kolego, zwiazek cie nie naprawi a jeszcze pogrąży:) bo to kolejne zobowiązania w których robisz by kogoś zadowolić, tyle że tym razem zamiast rodziców to różową:) one też dają ci potwierdzenie kim jesteś, a nie poprawiają cokolwiek w twoim zyciu:) co by nie myślały, nie są żadnym lekarstwem:) chyba ze samo to ze masz wpisane
@kukulele: @Ambiwalentnik: ja myślę, że znalezienie dziewczyny to dobry pomysl na wyjscie z przegrywu i odcięcie pępowiny. Ale zacznij od siebie - od zadbania o swój wygląd, i higienę osobistą (byc moze juz to robisz, ale czesto #przegrywy noszą jakieś polary i kuce) Jakiś nowy fryzjer może? Jak się zapuscileś to jakis moze sport? ;). A w miedzyczasie sama sie jakas napatoczy :).
Powodzenia.
@kukulele: mam czesciowo podobny problem i wlasnie jedyny sposob to sie od tego ociac, im dluzej bedziesz w tym siedzial tym bardziej bedzie Cie to wchlaniac

@tenmatei: jak ladnie wygladasz to wzrasta samoocena i pewnosc siebie i dzieki temu jestes w stanie zaprezentowac charakter i osobowosc. Jak wygladasz jak stulej to tak wlasnie sie tez czujesz.
@wyjde_z_przegrywu: a gdy wyglądasz nienagannie, a masz kiepską osobowość? Ja przykładowo zupełnie nie wiem o czym gadać z kobietami, a w towarzystwie zwykle zamulam i się nie odzywam - raczej staram się unikać gadania pierdół lub o czymś, o czym nie mam pojęcia. Jestem mocno techniczny i właściwie głównie o tym potrafię rozmawiać :)
@tenmatei: to pracujesz juz tylko nad osobowoscia. Zapewniam Cie, ze gdybys wygladal jak koniec swiata to bys w ogole nie byl w towarzystwie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja to jestem takim rodzajem #!$%@?, ze sam z siebie sie nie odezwe. Ktos musi rozruszac moj silnik dynaminy, zawsze jak zostalem rozruszony to bylem ten najglosniejszy, ciagle majacy cos do powiedzenia
@tenmatei: kupno ciuchow to malutki krok, tak samo zadbanie o wyglad ale jesli przed nim stoisz to wydaje Ci sie to wszystko niemozliwe. W #!$%@? bardzo latwo wejscie w bledne kolo, i ciuchy oraz wyglad wlasnie do tego moga prowadzic
Ja przykładowo zupełnie nie wiem o czym gadać z kobietami, a w towarzystwie zwykle zamulam i się nie odzywam - raczej staram się unikać gadania pierdół lub o czymś, o czym nie mam pojęcia. Jestem mocno techniczny i właściwie głównie o tym potrafię rozmawiać :)


@tenmatei: sam sobie odpowiedziałeś o czym, o pierdołach:) chwalić się, mówić o emocjach, żartować:) jak chcesz mieć różowe to nie możesz być techniczny bo uciekną, uważając