Wpis z mikrobloga

#przepowiednie #brednie #ciekawostka #ezoteryka #religia #archiwumx #wincyjtagow
Trochę przesadził, ale pierwszą część przepowiedni właściwie można uznać za zaliczoną.

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach

widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak

niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się

pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.


O. Klimuszko (nie wiem kiedy to powiedział, nie chce mi się szukać, zmarł w 1980)
  • 7
  • Odpowiedz
@Czesiek_God_Usopp: Jakby mówił o Clintonowej to bym już ziemiankę kopał( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba że to ta bestia.

Kopiuj/wklej z pierwszego linka jaki znalazłem. Tak to brzmi.

" To było straszne (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z
  • Odpowiedz