Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki, wiemy, że Wykopowicze lubią słodkości, a szczególnie Rogale ( ͡º ͜ʖ͡º)
W ramach słodkiego przywitania mamy dla Was #rozdajo oryginalnych Rogali Świętomarcińskich.

Nie jakichś tam podrób, czy innych 'sevendejsów'. Podkreślamy - oryginalnych i certyfikowanych!


Zrobimy DWA losowania, pierwsze dla osób TYLKO SPOZA Poznania z wysyłką. Drugie już TYLKO dla poznaniaków z odbiorem osobistym w cukierni. W każdym losowaniu wygrywa 3 szczęśliwców, każdy po 2 Rogale :)

Tym wpisem zaczynamy PIERWSZE losowanie tylko dla osób spoza Poznania, plusujemy do godz. 22:00, wyniki jutro rano.
#rozdajo #rogale #michau #poznan #dziendobry #slodkiezjagodki #slodycze #11listopada #polska
CukierniaJagodka - Czołem Mireczki i Mirabelki, wiemy, że Wykopowicze lubią słodkości...

źródło: comment_05xyPGq7bYWoCOzjjfIdYBPbwjMpmFUM.jpg

Pobierz
  • 68
@CukierniaJagodka: Certyfikat jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze - nigdy od was nie jadłem. Pewnie będzie trzeba spróbować, bo od kilku lat króluje w osobistym rankingu Elite. Oprócz cukiern na Kurpińskiego macie jeszcze gdzieś punkt? Fawor za to co sprzedaje w Biedronkach jako certyfikowane rogale powinien zostać spalony :(
@MaciejPN: Jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Mamy kilka punktów, takie najbardziej strategiczne to nasze sklepy firmowe: ul. Szkolna 92 w Suchym Lesie, ul. Dąbrowskiego 23, os.B.Śmiałego 1 (czyli to wspomniane przez Ciebie Kurpińskiego), ul. Bonin (pawilon handlowy), ul. Boranta 15. Będziemy również 11 listopada na św. Marcina ze swoim stoiskiem i Rogalami. Zapraszamy, mamy nadzieje, że zasmakują :)