Wpis z mikrobloga

Mireczki! Chciałbym podzielic sie z Wami moja historia.

6 lat temu wyemigrowałem do DE, na moje nieszczęscie trafiłem do zakładu pracy gdzie 80% załogi to Polacy.
Ja, bedac troche bardziej ogarnięty w mowie wroga, trafiłem na stanowisko ciut wyżej niz reszta "elity"
W tym zakładzie pracy 30% moich rodaków posiada wykształcenie wyzsze, 30%średnie,35%zawodowe,5% podstawowe.

Potrafie zrozumieć te 70% ludzi bez wyższego wykształcenia, oni gadaja po prostu głupio.
Nie potrafie ogarnąć tych 30% z wyzszym.
#!$%@? takie głupoty że głowa boli, próbuja usprawiedliwiac swoje położenie w najbardziej absurdalne sposoby.
Najgorsi sa ci którzy NIC nie osiągneli ale próbuja przekonac innych że jednak sa fajni/zajebisci.Takich mam kilku w pracy.
Wymiotuję codziennie ich tłumaczeniami i przekonywaniem mnie że sa fajni.

Przypadkiem trafiłem na wykop.pl i co tutaj spotykam?
Idealne odwzorowanie rzeczywistości. Te same przegrywy próbuja mnie przekonac że sa zajebiści.To samo co mam na co dzien w pracy...

#zjeby #samozycie #niemcy
  • 7
a kogo Ty obchodzisz ze niby kazdy tak Cie przekonuje?


@Kelemele: Problem tego typu że nie ukrywam jakie ma wykształcenie i pomimo tego znam język i mam stanowisko wyżej niz inni z wyższym wykształceniem. Dlatego to tak bardzo kłuje ich w dupy. Nie to jest problemem. Problemem jest to, że wchodze na zupełnie przypadkowy portal WYKOP.PL i zachowanie rodaków jest IDENTYCZNE. Ktoś ty polakom wmówił że jak maja papier to są