Wpis z mikrobloga

  • 101
@paprykarzszczecinski1
I tak przeleje.
Chciałem zachęcić wpisem innych mirkow do zapoznania się z działalnością fundacji która małżeństwo Jednorogow z Opola prowadzi od 25 lat i z wielkim trudem i katorznicza pracą pomaga dzieciom naprawdę potrzebującym.
  • Odpowiedz
@PonuryGbur: chciałem właśnie przyśmieszkować, że znalazłem 20 gr i mam zamiar przelać całą sumę na jakąś tam fundację, a za każe 1000 plusów wpłacę o 2,5 gr więcej, ale zobaczyłem Twój komentarz:

Chciałem zachęcić wpisem innych mirkow do zapoznania się z działalnością fundacji która małżeństwo Jednorogow z Opola prowadzi od 25 lat i z wielkim trudem i katorznicza pracą pomaga dzieciom naprawdę potrzebującym.

I powiem tylko: Szanuję. Pozdrawiam.

  • Odpowiedz
  • 5
@Ryszard-Nienaski
Wszystkim nie dogodze, a po tej mini-atencji krąg wiedzących o fundacji na pewno nie zmaleje. A może da to efekt rzeczywisty? A może przeczyta o nich jakis dobry człowiek z kupa forsy? A może.... ?
  • Odpowiedz
@PonuryGbur no i brawo. Zadziałało, bo ja w życiu bym nie usłyszał o tej fundacji gdyby nie Ty. Jutro rano przeleje 50 groszy za każdego plusa, ktorego zdobyles w momencie jak odpisuje na te wiadomość (796).
@paprykarzszczecinski1 także to "pajacowanie", jak to nazwales, zrobi może więcej dobrego niż ci się wydaje.
  • Odpowiedz
@einz a gdyby nie to 25 złotych za tysiąc plusów to ode mnie też by nic nie dostali, bo bym o nich nie usłyszał. To co ja przelałem to pewnie wciąż kropla w morzu potrzeb i myślę, że w ogólnym rozrachunku ten wpis pomoże bardziej niż moja wpłata. Ale miło mi, że mogłem dołożyć jakąś swoją "cegiełkę".
  • Odpowiedz