Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych przygód, to zapomniałem kiedyś, jak się sra. Serio.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
tl:dr już przeczytaliście.^

Miałem może z 10-12 lat, wracaliśmy z rodzicami z wakacji na Mazurach i jakieś 50 Km przed domem moje jelita zaczęły tańczyć sambę. Ja trochę nie chciałem robić kolejnego postoju, a trochę chciałem zrealizować kupon już na wygodnej, domowej porcelanie, a nie gdzieś w kniei (lata 90' here, żadnych WC na CPN). Mknęliśmy więc wujkowym Golfem, a ja siedziałem z miną zdziwionego puchacza, poprykując cichutko.
Pod domem wypadłem z hamującego Golfiacza, przeskoczyłem nad doniczką na chodniku i jednym szybkim ruchem otworzyłem drzwi do kamienicy. Przeskakiwałem po cztery schodki naraz, szybkim zwodem pokonałem drzwi do mieszkania, a następnie te do kibelka i zamarłem.

ERROR MEMORY OVERFLOW!!!

Stałem naprzeciw muszli i miałem pusto w głowie, za to w Cottonwoldach miałem prawie pełno. Patrzę na spłuczkę, deskę, muszlę, rolkę papieru i nie wiem do czego to służy, czuję jedynie, że bramy już prawie otwarte, że jakiś straszny stwór wychyla z nich swą paszczę, a ja nie wiem co zrobić!
W nagłym ataku paniki począłem rozwijać srajtaśmę, następnie spuściłem wodę, ale tak trochę niepewnie, bo to nie było to. Siadłem na desce, ale w spodniach, więc wstałem, spuściłem trochę wody i urwałem kawałek papieru. Łza rozpaczy spłynęła po moim policzku, a zimna kropla potu pomiędzy pośladkami, zaogniając i tak już napiętą sytuację. W ostatecznym akcie desperacji potrząsnąłem kiblową szczotką, zakręciłem rolką papieru, ściągnąłem portki i siadłem.
TAK! To było to! Tak to się robi! Czuje dobrze człowiek.
( ͡ ͜ʖ ͡)
Było wspaniale. Spłynęło na mnie oświecenie, wszystko stało się jasne i proste, a ja rozluźniwszy poślady pojąłem, że nie podniosłem deski od kibla. Rysim susem zerwałem się ku sufitowi, lewą ręką przekładając deskę pod sobą, by po chwili opaść z niosącym radość chlupnięciem falującej pode mną wody.
Świat znowu wrócił do normy, a ja też.

Takie tam #truestory #gownowpis i dla większej atencji wcale nie #pasta
  • 5