Wpis z mikrobloga

Ciekawa dyskusja pod jednym z filmików Ministerstwa Propagandy

-----------------------------------------
Piotr
Ale głupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ten minister propagandy ... zupełnie jakby był z PiS'u :D
...
a tak na poważnie, to przeczytaj najpierw cały artykuł zanim zaczniesz cytować jedno zdanie ;)

idosermaniac99:
Ty jesteś głupi, zupełnie jakbyś był z Nowoczesnej.

Piotr:
Korwin + Kukiz RULEZ!!!! polaku cebulaku :D

idosermaniac99:
Nie-polski zakompleksiony śmieciu popieram Korwina, #!$%@? się od cebuli i zrób sobie aborcję.

Piotr:
HEHEHE!!!! xD ale jesteś zabawny w tym swoim jaskiniowym prymitywizmie xD

idosermaniac99:
To ty jesteś śmieszny i żałosny ze swoją "nowoczesnością" i "postępem". NIC nie ma w tobie prawdziwie nowoczesnego, jesteś mentalnie upodlony i cofnięty.

Piotr:
No dobrze ptysiu miętowy, powiedz mi co w tobie jest takiego nowoczesnego i postępowego skoro jesteś takim wielkim moralnym autorytetem, ty mój mały troglodyto xD

idosermaniac99:
Obrzydliwy antypolaku popierający aborcję. Postęp jest wtedy gdy następuje coś lepszego niż było wcześniej. Ja właśnie popieram rzeczy lepsze a ty gorsze, bardziej podłe, bardziej nienawistne i szkodliwe dla Polski i Polaków.
Odpowiedz

Piotr:
To wytłumacz mi w takim razie Panie "jestem moralną doskonałością" co jest takiego lepszego i postępowego w nakazywaniu kobietom rodzenia dzieci mających ciężkie wady genetyczne, dzieci, które umrą kilka godzin po porodzi i dzieci zdeformowanych nie mających szans na życie poza organizmem matki. Wytłumacz mi proszę bo nie rozumiem twojego postępowego i oświeconego myślenia. :)

idosermaniac99:
Dziecko Przybysz zostało zamordowane z powodu wygody, a nie dlatego że miało wady hipokryto.

Piotr:
zanim zaczniesz używać trudnych słów najpierw sprawdź w słowniku ich znaczenie kochasiu ;)

idosermaniac99:
Nie mam słownika ze stalinowskim znaczeniem słów obrzydliwcze.

Piotr:
powinna wystarczyć ci Wikipedia, dokształć się trochę, przyda ci się na przyszłość

idosermaniac99:
Może tobie wystarczy wikipedia... Dla mnie nie jest to dobre źródło informacji.

Piotr:
oj co Ci się stało ??? żadnej obelgi w twojej ostatniej wypowiedzi nie ma :( dobrze się czujesz ?
...
a tak dobrze się bawiłem xD xD xD xD xD

idosermaniac99:
#!$%@?.

Piotr:
OOOOO!!!!!!!!!! xD Od razu mi weselej, dziękuję Ci malutki człowieczku :*

idosermaniac99:
Wywyższasz się a jesteś osłem.

Piotr:
HEHEHEHE xD tak się jakoś złożyło, że to nie ja twierdzę cały czas, że wiem lepiej co jest lepsze do Polek i Polaków i jestem gotów bluzgać na losowego nieznajomego z zawziętością godną lepszej sprawy, złoty cielaczku ;)

idosermaniac99:
Zacząłęś bluzgać ciemnoto, tobie wolno a ja mam cierpliwie znosić twój hejt? Jesteś jebnięty, #!$%@?.

Piotr:
Ja bluzgać? Ja hejt?? Gdzie???
... "głupiiiiiii" to są dla Ciebie bluzgi i hejtowanie??? Oj najmocniej przepraszam. Nie wiedziałem, że jesteś taki delikatniutki. Biedactwo. Dobrze, że nikt na Ciebie za twoje bluzki nie wsiadł bo z tą twoją wrażliwością na świat byłbyś skrzywiony do końca życia.
...
Chociaż może już ktoś na Ciebie wsiadł i nie chce zleźć, dlatego jesteś taki agresywny i nadpobudliwy ?

idosermaniac99:
Jesteś chory psychicznie, spójrz w jaki sposób piszesz. Dziwisz się że jak nazywasz kogoś Polakiem cebulakiem to zamiast oklasków dostajesz obicie ryja? Chłopie, lecz się.

Piotr:
Jak chcesz sobie urządzać zawody to prześledź inwektywy w naszej dyskusji. Takie kryterium nakazywałoby zamknięcie Ciebie w zakładzie zamkniętym :). Cebularz musisz być niemiłosierny skoro tak Cię to dotknęło xD. Obicie ryja? Rączki byś sobie połamał na gimbusie HEHEHEHE :D

idosermaniac99:
Masz mentalnosć Kalego. Nie muszę tolerować twojego chamstwa. Mogę tobą pogardzać.

Piotr:
A ty masz mentalność ameby xD

idosermaniac99:
Ty na pewno jesteś specjalistą od ameb.

Piotr:
Nie trzeba być specjalistą aby rozpoznać mentalną amebę ;)

idosermaniac99:
Czyli przyznałeś że gówno wiesz.

Piotr:
To i tak więcej niż ty będziesz cokolwiek wiedział, miał i czymkolwiek był :D.
Poza tym nie trzeba geniusza, żeby rozpoznać pieniacza i zakompleksionego frustrata.

pozdro ziom xD