Wpis z mikrobloga

@pawel_je: byłem na dniach otwartych i rzeczywiście ilość sprzętu, miejsca i wystrój bardzo na plus. rozważałem też chwilę karnet, ale jednak w platinium w plazie czuję się już trochę jak w domu + za bardzo lubię saunę :) generalnie też polityka mcfitu trochę mnie zniechęca, tzn. nie ma wejść jednorazowych, akceptacji multisporta, wiązanie się umową na rok, trochę sobie tym zmniejszają liczbę potencjalnych klientów.
@pawel_je: w mcficie jest świetne to, że nawet jeśli by było dużo ludzi, to on jest tak duży, że i tak spokojnie da się poćwiczyć. no to życzę udanych treningów Mireczku i nieustającej motywacji! :) w platinium karnet open 99, z tym że teraz jest promocja i do końca roku po 79.
@kjeller: przyrostów życzę. Wreszcie dobra siłka blisko domu, bo mam 2 inne ale mordownie plus siłkę w wózkowni ze znajomym, ale jednak jak się płaci to nie ma że się nie chce. 24h/dobę to mega opcja, nawet z nudów mozna wbic kiedy się chce i bliziutko. Obok budują platinium, które będzie gigantyczne, ale dopiero w marcu otwarcie. Znowu nie jest taki duży ten mcfit, ponoć szafki po jakimś czasie się lubią