Wpis z mikrobloga

To trochę #!$%@? uczucie jak z kimś regularnie rozmawiasz, jest super. I nagle pojawia się taki dzień w którym ta osoba bez słowa zrywa kontakt, piszesz, a ona nawet nie odpisuje, mimo, że dzień wcześniej było tak w porządku, jak zawsze.
To trochę smutne.
#gownowpis
  • 41
  • Odpowiedz
@Twinkle: Mirabelko nie wiem czy mnie pamiętasz ale i tak pozdrawiam. Mam jeszcze Twój numer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi o urwanie kontaktu to już nie jedna dziewczyna mnie tak potraktowała... Ani cześć, ani spuerdalaj, tym bardziej co takiego zrobiłem, że na to zasługuje. Już pomału się przyzwyczaiłem, ale i tak czuję się potraktowany jak szmata... Także współczuję.
  • Odpowiedz
@Twinkle: pisałam kiedyś z pewnym mirkiem, było wszystko okej i nagle ni z tego, ni z owego zupełnie bez ostrzeżenia usunął konto, aż mi przez chwilę było tak nieswojo.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Wiem, co czujesz, właśnie przydarzyło mi się coś takiego po raz drugi w krótkim czasie i zastanawiałam się, czy to ze mną jest coś nie tak, czy takie sytuacje są na porządku dziennym. No i mam odpowiedź.

Więc należałoby mieć dystans do ludzi, ale wtedy można nie dać się rozwinąć fajnej znajomości.
  • Odpowiedz