Wpis z mikrobloga

A'propos #emdrive to przypomniał mi się pewien program, który oglądałem w tv jakieś 15 lat temu. Pamiętacie pewnie na przełomie wieków programy typu talk show jak Wieczór z wampirem czy na każdy temat. To był program tego typu, niej wiem w którym to się odbyło, możliwe że w którymś wspomnianym, choć był chyba program o nazwie niesamowite ale prawdziwe, nie chce mi się tego sprawdzać pisząc na telefonie. Ale do rzeczy. Gościem programu był człowiek który podobno miał bliski kontakt z kosmitami, podobno zaprosili go na ich statek. Jako dowód tego stwierdził, że kosmici pokazali mu napęd ich statku. I teraz jeśli pamiętam dobrze to opisywał napęd jako ścięte stożki z jakiegoś metalu nalozone na siebie gdzie na okręgu szczytu albo o górnego albo każdego znajdowały się magnesy(?). Co zabawne debile w studio nawet próbowali to zbudować i ofc kupa z tego wyszła. Teraz sobie przypomnialen tej program bo opis tego "napędu " przypomina mi emdrive, (albo to newsy o emdrive przypominają mi tamten program.)