Wpis z mikrobloga

to mogła powiedzieć tylko osoba, która nigdy w Łodzi nie była :)


@fvck: @rozentuzjazmowany: byłem wielokrotnie, a Piotrkowską poznałem dosyć dobrze - w kamienicy w jednej z bram mieszka tam mój kumpel u którego często nocowałem, odwiedzało się też dość sporo barów.
Powiem jedno - tylko ślepy propagandzista stwierdzi, że na Pietrynie bramy są czyste i nieoszczane
@einz: po pierwsze nie jestem "łodziakiem" (szok Łódź podoba sie tez innym ludziom (ʘʘ)) , po drugie w Łodzi sa brzydkie i obsikane bramy, ale są też ładne jaskółki :)
@fvck: duzo się zmienia, ale faktycznie, 5 lat temu bo były same zasikane bamy(czasy gossip). Teraz jest może z 7 podwórek, wartych obsocenia, trochę neutralnych i takich, do których lepiej nie wchodzić. Mentalność ludzi musi się zmienić. Po co remontować, skoro pare dni poźniej na kamienicy podpisze się jakiś osiedlowy sebix?
@MarianKolasa: one cały czas trwają, ale to są ogromne lata zaniedbań. Tą kamienicę z zewnątrz odremontowali jakoś w lipcu/sierpiniu. Niedługo skończą drugi narożnik, i będzie można śmigać do czkeolady w lepszej atmosferze <3 Żeby sprawdzić jak wyglądała kiedyś np Piotrkowska, warto wejść na google street viev. Cały czas są tam kamienice przed remontami
rozentuzjazmowany - @MarianKolasa: one cały czas trwają, ale to są ogromne lata zanie...

źródło: comment_KrkUIJfDbBjyvOVO1ektEr4QRJs0KwIP.jpg

Pobierz
Powiem jedno - tylko ślepy propagandzista stwierdzi, że na Pietrynie bramy są czyste i nieoszczane


@MarianKolasa: Jeśli nazywasz mnie ślepym propagandzistą i próbujesz mi wcisnąć, że twierdzę, że w Łodzi wszystkie bramy są czyste, to otwórz oczy i przeczytaj wszystkie moje wypowiedzi, a nie tylko jedną. Ty za to musisz być ślepy na piękno otaczającego Cię świata twierdząc, że wszystko jest czarne albo białe. Obsikane albo jak ze zdjęcia. (
@fvck: według mnie problem leży w tym, że Wy w Łodzi macie jakieś takie głupie, fanatyczne podejście, po których wychodzą z Was kompleksy dotyczące miejsca zamieszkania.
Zamiast jak ludzie przyznać "no jest jak jest, ale idzie ku dobremu", to zrobi jeden z drugim ładne zdjęcie jednego obiektu/podwórka (gdzie jak zrobić by szerszy kadr to okazuje się w większości przypadków, że na lewo i prawo są ruiny) i zaczyna twierdzić, że Łódź