Wpis z mikrobloga

@pannazuzanna: patrzac po sobie i tamtych czasach to zadna moja kolezanka w wieku 13 lat nawet nie pomyslala o seksie a teraz to az strach pomyslec :P w wieku 13 lat biegalo sie po lesie ,skakalo z dachów garazy , robilo bazy a niee tam glupoty w glowie xd
  • Odpowiedz
@anetaha: Ja znalam dziewczyny ktore w wieku 13-15 lat umawialy sie z facetami po 25-30 lat. Udawaly oczywiscie znacznie starsze, pily, palily i zachodzily w ciaze. Dzisiaj tez sa dzieciaki biegajace po lasach i dzieciaki ktore szybko zaczynaja z seksem czy alkoholem.
  • Odpowiedz
w wieku 13 lat biegalo sie po lesie ,skakalo z dachów garazy


@anetaha: Jeśli w wieku 13 lat nie oglądałaś się za chłopakami, tylko skakałaś z dachów garaży, to, delikatnie mówiąc, troszkę odstawałaś od normy rozwojowej.
  • Odpowiedz
@rybik_spod_wanny: chyba oszalales :D ja rozumiem ze chlopaki szybciej sie za dziewczynami rozgladaja ale jak ja mialam 13 to zdecydowanie zadna z nie miala chlopaka a juz kompletnie sie z nim nie bzykala haha oczywiscie byly jakies zauroczenia dzieciece itp ale to bylo niewinne i takie "z daleka" .Nie mowie tu o wszystkich 13 latkach w tamtym okresie,ale te kolezanki ktore znalam i wlasne doswiadczenia ,ok chlopacy nam sie podobali,ale tylko
  • Odpowiedz