Wpis z mikrobloga

Pare pytań do was #mikrokoksy z #silownia :

1) Bolą mnie kolana i kręgosłup, czym zastąpić przysiady i martwy ciąg? (chcę robić tylko klate i bica ogunie)

2) Jaka apka do liczenia kalorii?

3) Jak wy to robicie że tyjecie? Ja jem ciągle kanapki, picce i kebaby i waga nie rośnie. Co robić? Jaki gejner?

4) Mam do wydania tysionc złotych jakie suple kupić? Jakiej marki bisiejej i ejczembi? Białko treka czy ostrowid?

5) Jakie witaminy kupić? Mam niedobory, to znaczy tak myślę bo w internecie powiedzieli, że wszyscy mają. #!$%@? z lekarzem i badaniami dajcie jakieś piguły.

6) Jaki spalacz? 2703% bf więc przyda się coś do hehe zrzucenia sadła.

7) Gdzie dostać efke i johe? NIe kłamiom na alegro?

8) Jak wy to robicie, że chodzicie w ogóle na tę siłownię? Mi się nie chce niech ktoś komu też się nie chce powie jak chodzić bo ja nie wiem. Jestem #!$%@?ą i chce tylko dobrze wyglądać, nie chce mi się iść co drugi dzień na godzinę treningu. Mama nie może mnie zmusić. :/

9) Mono/japczan/śliwian? Po jakim czasie zejść z cyklu i odblok? Mocno wątroba dostaje w dupe?

10) Kiedy zejść z fbw na splita? Trenuje już dwa tygodnie i zero efektów.

11) Nie będę mógł trenować przez 3 dni, co robić żeby nie było spadków? Zrobić przerwę od krety czy zabrać ze sobą? Pompki i brzuszki zdadzą egzamin?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, SPORTOWE POZDRO mimo, że nie ma 6 rano
Brofessor - Pare pytań do was #mikrokoksy z #silownia : 

1) Bolą mnie kolana i krę...

źródło: comment_NsDv8fxGtohsWOEC76ao3tdDvu3dsexa.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Brofessor:
Pierwsze 2 posty czytam i odpowiadam w myślach
przy trzecim orientuję się, ze to sarkazm
przy następnych przypominam sobie rzeczywiste sytuacje gdzie padały podobne pytania
  • Odpowiedz